Twinlab

Twinlab

Twinlab Nutrition 1968 yılında küçük bir garajda David Blechman tarafından kurulmnuştur. Sektörün en eskilerinden olan markanın uzun yıllara dayanan geçmişi sayesinde bu gün Amerika'da ve dünyada en çok güvenilen suplement firmaları arasında yer almaktadır. 2016 yılı itibariyle 58 ülkede Twinlab ürünleri satılmaktadır.

Devamını oku..

10 Ürün

sayfa başı

10 Ürün

sayfa başı

Twinlab Ürünleri

Bebek gıda takviyeleri ve gebelere özel multivitamin gibi üretimin hassas olduğu kategorilerde de üretim yapan firma sporcu gıdaları konusunda da bu ürünlerde olan hassasiyetini göstermektedir. Kendi üretim tesisi yanında araştırma & geliştirme ünitesine de sahip olan Twinlab bu konuda oldukça yüksek yatırımlar yapmaktadır.

Twinlab Türkiye

Twinlab Türkiye’ye 2012 yılı itibariyle ithal edilmiştir. Her ürününde sürekli ithalat mevcut değildir. En fazla tercih edilen ürünleri ise CLA fuel ve whey fuel ürünleri olmuştur.

Twinlab Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Twinlab ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.