TRX

TRX

Askeri eğitim, profesyonel sporcular, ve akademik bilgiler baz alınarak uzun araştırmalar sonucu oluşturulmuş ekipmanlardan oluşmaktadır. TRX suspension training yüzlerce atlet, fitness eğitmeni ve alanında otorite olan sporcularla birlikte geliştirilmiştir. Kapalı ve küçük alanlarda birçok kası çalıştıracak şekilde antrenmanlar yapmaya uygun şekilde tasarlanmıştır. Amerika başta olmak üzere 10 dan fazla ülkede binlerce sporcu tarafından kullanılmaktadır.

Devamını oku..

5 Ürün

sayfa başı

5 Ürün

sayfa başı

TRX Ürünleri

Suspension, home gym, pro ve tactical gym olmak üzere 4 farklı modeli bulunmaktadır. Ayrıca rip trainer basic kit tek aparatlı ürünü bulunmaktadır.

TRX Türkiye

Trx türkiye’ye 2013 yılında giriş yapmıştır. Bu yıldan itibaren tactical gmy dışındaki askeri eğitim seti dışındaki tüm ürünleri düzenli olarak ithal edilmektedir. Birçok spor salonu ve açık hava spor etkinliklerinde TRX istasyonu kullanılmaktadır.

TRX Ürünleri Satın Al

Fitbull’dan aldığınız TRX ürünleri 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.