Nutrade Tribulus Ürünleri

Nutrade Tribulus Ürünleri

Nutrade tribulus hormon tetikleyici etkiye sahip kapsül formda besin takviyesidir. Testosteron seviyesinin düzenlenmesinde ve salgılanmasında faydalıdır. Nutrade tribulus kullanımı sonucu sporda daha iyi performans elde etmek mümkündür. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Nutrade Tribulus Ne İşe Yarar?

Testosteron seviyesinin düşmesi erkeklerde ereksiyon bozukluğu, libido ve üretkenlik eksikliği, vücut yağ oranında artış, yorgunluk ve kas ile kemik kütlesinde azalma gibi çeşitli yan etkilere sebep olabilir. Ergenlik dönemini geçirip yaşlanmaya devam eden erkeklerin testosteron üretimi kademeli olarak azalır. Yaşlanmanın testosteron üretimi üzerindeki olumsuz etkisinin yanı sıra, alkol ve sigara tüketimi, stres ve günün çoğunu oturarak geçirmek gibi birçok diğer faktör de cinsel hormonların üretimini kötü etkiler.

Yüksek testosteron seviyeleri protein sentezinin artmasına ve bunun sonucu olarak kas kütlesinin çoğalmasına katkıda bulunurlar. Bu sayede güç ve dayanıklılıkta da bir artış görülürken, sportif performans ve kasların iyileşme süreci de ideal düzeyde olur. Dahası,tribulus terrestris vücutta depolanan yağ miktarını azaltarak kasları daha görünür hale getirmeye yardımcı olur.

Nutrade Tribulus Terrestris Kullanımı

  • Testosteron üretimini tetikler
  • Libidoyu arttırır
  • Fiziksel ve cinsel performansı geliştirir.
  • Kas kütlesi kazanımını ideal bir hale getirir.

Nutrade Tribulus Terrerstris Kapsül:

Nutrade tribulus terrestris kapsül formda bir besin takviyesidir.  En iyi kapsül ürünler arasında yer almaktadır.

Dikkat - Olası Yan Etkiler

  • Tribulus terrestris hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgi yoktur. Önlem olarak bu durumlarda kullanılması önerilmez.
  • Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.
  • Doktorunuza danışmanız önerilir.