Her alışveriş ile çeşit çeşit hediyeler!

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris (Çoban Çökerten) Nedir?

Tribulus prohormonal özelliklere sahip olan ve dolaylı yoldan vücudun baskın cinsel hormonlarının artmasını tetikleyen bir maddedir. Çoban çökerten yada demir dikeni olarak da bilinir. Bu maddenin özütü hipotalamusu etkileyerek kan dolaşımındaki lüteinleyici hormon (LH) miktarının yükselmesini sağlar. LH artışı sonrasında vücuttaki testosteron sentezi de artar.

Devamını oku..

19 Kayıt

sayfa başı

19 Kayıt

sayfa başı

Tribulus Terestris Ne İşe Yarar?

Testosteron seviyesinin düşmesi erkeklerde ereksiyon bozukluğu, libido ve üretkenlik eksikliği, vücut yağ oranında artış, yorgunluk ve kas ile kemik kütlesinde azalma gibi çeşitli yan etkilere sebep olabilir. Ergenlik dönemini geçirip yaşlanmaya devam eden erkeklerin testosteron üretimi kademeli olarak azalır. Yaşlanmanın testosteron üretimi üzerindeki olumsuz etkisinin yanı sıra, alkol ve sigara tüketimi, stres ve günün çoğunu oturarak geçirmek gibi birçok diğer faktör de cinsel hormonların üretimini kötü etkiler.

Terrestris extract yüksek testosteron seviyeleri protein sentezinin artmasına ve bunun sonucu olarak kas kütlesinin çoğalmasına katkıda bulunurlar. Bu sayede güç ve dayanıklılıkta da bir artış görülürken, sportif performans ve kasların iyileşme süreci de ideal düzeyde olur. Dahası, tribulus terrestris kapsül formda supplement olarak alınması vücutta depolanan yağ miktarını azaltarak kasları daha görünür hale getirmeye yardımcı olur. Profesyonel sporcular için kullanımı yaygındır. Doping ile karıştırılmamalıdır. Doping testlerinde negatif sonuç vermektedir. En iyi sonuçlar için whey protein ve amino asitlerle kombine edilebilirler.

Tribulus Terrestris Kullanımı

 • Testosteron üretimini tetikler.
 • Libidoyu arttırır.
 • Fiziksel ve cinsel performansı geliştirir.
 • Kas kütlesi kazanımını ideal bir hale getirir.
 • Güç ve enerji seviyelerinin artmasına yardımcı olur.
 • Dayanıklılığı arttırır ve fiziksel iyileşme sürecine katkıda bulunur.

Dikkat - Olası Yan Etkiler

 • Tribulus terrestris hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgi yoktur. Önlem olarak bu durumlarda kullanılması önerilmez.
 • Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.
 • Doktorunuza danışmanız önerilir.
 • Antidepresanlar veya lityum ile birlikte kullanmayınız. Bu, ilaç tribulusun etkileşime girmesine ve orta seviyede veya ciddi sonuçlar ortaya çıkmasına neden olabilir.
 • Herhangi bir ameliyata girmeden en az 2 hafta önce bu ürünü kullanmayı bırakın. Kutu ürerindeki kullanım talimatına uyun.
 • Özellikle herhangi bir hastalığınız veya düzenli bir ilaç kullanımınız varsa bu tarz bir tamamlayıcı kullanmadan önce eczacınıza, diyetisyeninize veya doktorunuza danışın.

Satın Al

Fitbull'da satılan tüm tribulus ürünleri güncel üretim serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmakta ve sadece yetkili distribütörden temin edilmektedir.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve telefonda sipariş vermek için 0850 532 28 55 numarayı arayabilirsiniz.