The Protein Works

The Protein Works

Ürün kalitesi ve hizmet düzeyi bakımından diğer üreticilerden ayrışan İngiltere merkezli supplement üreticisidir. Sporcuların beklentilerini karşılamak hatta bunun ötesine geçmek için oluşturulan bir ekiple kısa sürede Avrupa'da üretim YAPAN premium markalar arasına adını yazmayı başarmıştır. TPW fabrikalarında üretilen tüm ürünler 3 motivasyonla üretilmektedir. SAFLIK, KANITLANMIŞ ETKİ ve KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİRLİK. Bu 3 ana motivasyon ile üretilen ürünlerin kalitesi firmanın genel vizyonunu en iyi şekilde tanımlamaktadır.

Devamını oku..

11 Ürün

sayfa başı

11 Ürün

sayfa başı

The Protein Works Felsefesi:

TPW'nin şirket olarak en önemli odak noktası ortaya çıkan son ürünlerdir. İmalat sürecini tamamen kendi tesislerinde kontrol altında tutulması sayesinde en iyi hammaddelerle en iyi bileşenleri içeren ürünleri üretmek mümkün kılınmıştır. TPW şirket felsefesinde pazarlama için herhangi bir harcama yapılmamaktadır. Kullanıcılardan gelen olumlu yorumlar ve yüksek tekrar kullanım oranı pazarlama faliyetinin kendisidir. Bu yüzden en iyi fiyata en yüksek kalitede ürünü oluşturmak şirketin temel prensibi olmuştur.

The Protein Works Ürünleri:

Tüm Avrupalı sporculara ulaşabilen pazar yapısı sayesinde kuruluşundan kısa süre sonra global pazarda bulunan markalar arasına girmiştir. İngiltere'de 12 farklı kategoride 100'den fazla ürün gamı bulunan markanın, Türkiye pazarında şimdilik sınırlı sayıda ürünü bulunmaktadır.

The Protein Works Türkiye:

TPW Türkiye'ye ilk defa 2017 yılında whey protein ve total mass matrix ürünleri ile giriş yapmıştır. Kısa sürede sporculardan gördüğü yüksek ilgi ile aynı üretim serisindeki ürün çeşitliliği artmıştır.

TPW Şeffaflık Politikası:

Şeffaflık misyonu ile, TPW çatısı altında satılan her ürün için detaylı ürün içerik profilinin sunulması demektir. Hiçbir üründe asesülfam k, sukraloz, yapay renklendirici ve tatlandırıcı ürünler kullanılmaz. Aynı zamanda helal sertifikasına sahip tüm ürünler yasaklı madde içermemektedir. TPW ™ 'nin en önemli parçası ürün kalitesi ve yenilikçilik için geliştirilmiş iş planıdır. En yeni beslenme araştırmalarını deneyimlerken sürekli yeni hammaddelerle, yeni formüllerle denemeler yapılmaktadır. Temelde her zaman kaliteli ve etkililik açısından çıtayı yükseltmenin yeni yolları aranmaktadır. Bu sayede sporcuların ödediği her lira için karşılığın sağlanması hedeflenmiştir.