Grenade Termojenik Yağ Yakıcılar

Deneyimli marka Grenade 2010 yılında kurulmuştur. İngiltere menşeili olan markanın bugünkü ününe ulaşmasında en büyük etkenlerden bir tanesi de grenade termojenik yağ yakıcı ürünü olarak gösterilmektedir. Üstün içeriği ve hammadde saflığı ile kilo vermeye çalışan ve definasyon döneminde olan sporcular için eşsiz içerik sağlamaktadır. Diğer ithal termojenik ürünler gibi içeriği değiştirilmeden Türkiye'ye ithal edilmektedir.

1 Kayıt

sayfa başı

1 Kayıt

sayfa başı

Grenade Termjenik Yağ Yakıcı Kullananlar Ne Yorum Yaptı:

Olumlu geri dönüş oranı çok yüksek bir üründür. Birden fazla satın alma oranı kategori ortalamasından 6% düşüktür. Hedeflenen kiloya tek kutuda ulaştırması bunun sebebi olarak gösterilmektedir. Düşük oranda olsa da bazı kullanıcılar mide bulantısı etkisinden bahsederek olumsuz geri dönüş yapmıştır.  

 

Grenade Termojenik Yağ Yakıcı Kullanımı:

Sabah uyanır uyanmaz 2 öğlen yemeğinden yarım saat önce 2 kapsül olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. İlk defa termojenik ürün kullanan kişilerin ilk 3 gün boyunca birer kapsül olarak  kullanması önerilmektedir. 

 

Dikkat Olası Yan Etkileri

  • Glakom, anemi, anksiyete, hemofili, şeker hastalığı, kalp hastalığı, karaciğer hastalığı, ishal veya hassas bağırsak sendromu gibi rahatsızlıkları olan kişilerde kullanılması önerilmez. Belirli tedavilerle çakışarak semptomları daha kötüye götürebilirken aynı zamanda istenmeyen yan etkilere sebep olabilir.
  • Hassas bireylerde grenade termojenik yağ yakıcıların yüksek dozlarda tüketimi; uykusuzluk, ishal, anormal kalp atışı, kan glikoz seviyelerinin değişmesi, bağ ağrıları, migren, sinirlilik hali ve mod değişimleri gibi yan etkilere neden olabilir.
  • İçerisinedeki etken maddeler uykusuzluk yapabileceğinden akşam saatlerinde kullanılması tavsiye edilmez.
  • Termojenik yağ yakıcıların 2 aydan uzun bir süre düzenli olarak kullanılması önerilmez. Bu tamamlayıcı maddeyi kullanırken sıvı tüketiminizi büyük ölçüde arttırmanız önerilir.

 

Grenade Termojenik Yağ Yakıcı Satın Al:

Tüm Grenade ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Vade farkız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği ile sunulmaktadır.