Supradyn

Supradyn

Bayer çatısı altında yer almaktadır. Türkiye’de en fazla tercih edilen multivitaminler arasında yer almaktadır. C, B3, E, B5, B6, B2, B1, A, ve B9 vitaminleri bulundurmaktadır. Aynı zamanda biotin ile güçlendirilmiştir. Supradyn bugün 20’den fazla ülkede satılmaktadır. Eczaneler dahil 2000’den fazla satış noktasında Supradyn vitaminlerine ulaşılabilir.

Devamını oku..

6 Ürün

sayfa başı

6 Ürün

sayfa başı

Bayer İlaç Hakkında Kısa Bilgi

Sağlık sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Almanya’da 1863 yılında kurulmuştur. 150 yılı aşkın tecrübesi ile alanında yenilikçi birçok ürün geliştirmiş ve gelirinin önemli kısmını ar-ge departmanı için ayırmıştır. 1954 yılından beri Türkiye’de de faaliyet göstermiştir. İzmit ve İstanbul olarak 2 üretim tesisi Türkiye’de bulunmaktadır. Redoxon ve Priorin gibi alanında en çok tercih edilen ürünlere de ev sahipliği yapmaktadır.

Supradyn Ürünleri

14 farklı vitamin ve 10’dan fazla mineral içeriğe sahiptir. CoQ – 10 ile zenginleştirilmiş içeriği Supradyn’i diğer multivitaminlerden ayıran başlıca özelliklerden bir tanesidir. Tablet ve efervesan formlarda satışa sunulmuştur.

Supradyn Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Supradyn ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.