Street Workout

STREET WORKOUT

Street workout enerjini büyük oranda tüketecektir. Vücut ağırlığından başka birşeye ihtiyacın yok. Dragon Flag yada Flag Pole gibi hareketleri yapmak istiyorsan daha fazla enerji ve kas kütlesine ihtiyacın olacak. Performansını iyileştirecek ipuçlarını izleyebilirsin.

İpuçları
Bu ipuçlarını takip edin ve gelişime başlayın!
Antrenman

ANTRENMAN

Dips, squat, şınav, barfiks gibi temel hareketleri yaparak başlamalısın. Antrenmanları çeşitlendirmelisin ki farklı kas grupların yeni gerilimleri kaldırabilsin. Artan zorluk ve direnç seviyesi ile öğrendiğin hareketlerde kendini geliştirmelisin. Örneğin düz barfiks yerine ilerleyen antrenmanlarda L-barfiks hareketini uygulayabilirsin.

Beslenme

BESLENME

Street Workout antrenmaları yağ oranını düşürerek kasların gelişiminde yardımcı olacaktır. Şeker ve işlenmiş gıdalardan uzak durularak diyeti çeşitlendirmek iyi bir beslenme yolu olacaktır. Bol miktarda meyve, sebze ve kuru yemişi diyete ekleyebilirsiniz.

Supplement

SUPPLEMENT

Antrenmanlar ciddi anlamda yoğun ve yorucu olabilir. Amino asit ve intra-workout kullanımı bitkinliği önlerken aynı zamanda kas dokusunun yıkıma uğramasını da engelleyecektir. Bu sporda ayrıca eklemlerin güçlülüğü önemlidir.

Supplement Önerileri

PERFORMANS

Tüm cadde, sokak ve parklar senin. Spor alanın bu kadar geniş olduğundan temel ihtiyacın da enerji olacak.

GÜÇ

Ağır antrenmanlara karşı dayanıklı olabilmek için yeterince güçlü kaslara ihtiyacın olacak. Güçlü kasların anahtar ürünleri ise tabi ki amino asitler.

TOPARLANMA

Yeni antrenmanlar yapabilmek için toparlanmaya hiç olmadığı kadar ihtiyacın olacak.

EKLEM SAĞLIĞI

Yeterli vitamini almalısın. Ayrıca zorlu hareketlere de eklemlerini hazırlaman şart.