Kung Fu

KUNG FU

Shaolin Kung-Fu'nun 550 temel tekniğinin tamamını öğrenmek için önünde uzun bir yol var. En eski savunma sanatını başarıyla uygulayabilmek için denge ve sabır temel ihtiyacın.

İpuçları
Bu ipuçlarını takip edin ve gelişime başlayın!
Antrenman

ANTRENMAN

Kas gücü, direnç, ve kardiyovasküler dayanıklılık en fazla ihtiyacın olan unsurlar. Farklı teknik ve antrenmanlarla kendini hazırlaman gerek. Amaç müsabaka sırasında beklenmedik ataklara hazırlıklı olmaksa, neden sürekli aynı eğitimi uygulayasın ki?

Beslenme

BESLENME

Protein ve karbonhidrat tükettiğin temel besinler olmalı. Ayrıca vücudunu susuz bırakmamalısın.

Supplement

SUPPLEMENT

Kuvvetini artırmaya yardımcı ve kas kütlesi kazanabileceğin ürünleri seçmelisin. Kemik ve eklemlerini güçlendiren ürünler olası sakatlıkların önüne geçecektir.

Supplement Önerileri

ANTRENMAN ÖNCESİ

Müsabaka süresince her hareket enerji demek. Rakibine odaklanmayı ve performansını arttırmayı sağlarken aynı zamanda gücünü arttıracak ürünlere ihtiyacın var.

ANTRENMAN SONRASI

Whey protein ile hazırlanmış protein shake ve beraberinde amino asit ürünleri seni yeni antrenmana hazırlayacaktır. Antrenmanın hemen sonrasında toparlayıcı ürünlerin kullanımı anabolik etkiyi maksimuma çıkaracaktır.

SAKATLANMA ÖNLEME

Antrenmanlarda olası sakatlanmaları ve incinmeleri önlemek için sağlam kemik ve eklemlere ihtiyacın var. Ayrıca zinde kalabilmek için vitaminlerden yardım alabilirsin.