Kas Kütlesi Artışı

KAS KÜTLESİ ARTIŞI

Kas kütlesini artırmak için temel prensim doğru diyet ve kuvvet antremanının uygulanmasıdır. Yıkımı engellemek için yeterli dinlenme şarttır.

İpuçları
Bu ipuçlarını takip edin ve gelişime başlayın!
Antrenman

ANTRENMAN

Kasların hacmen gelişim sağlamasını istiyorsan yüksek tekrarlı antrenmanları tercih etmelisin. Kuvvet artışı içinse 4-6 tekrarlı dayanıklılık antrenmanları ideal olacaktır.

Beslenme

BESLENME

Temel besin kaynağı olarak proteinlerden faydalanmalısın. Kasların için proteinin hayati olduğunu unutmamalısın.

Supplement

SUPPLEMENT

Kas dokusuna yeterli besinleri taşıyacak ürünleri tercih etmelisin. Ayrıca performans artırıcı ürünler ve kreatinler aşırı besleme için ideal olacaktır.

Supplement Önerileri

PRE-WORKOUT

Pre-Workout ürünlerinin temel amacı motivasyonu arttırmaktır. Performans arttırıcılar aynı zamanda besinlerin kaslara daha hızlı taşınmasında yardımcı olurlar. Böylece kaslar daha hızlı gelişir.

PROTEİN

Protein olmadan kas gelişimi mümkün değildir. En fazla verim spordan hemen sonra whey yada beef protein ile kazanılır. Ayrıca uyumadan alınan kazein proteini ile kaslar gece boyunca beslenecektir.

KARACİĞER SAĞLIĞI & DETOKS

Bu kategorideki ürünler doğal yollardan atılamayan toksinlerin vücuttan atılmasını sağlaması bakımından önemlidir. Genel vücut sağlığını ve karaciğer, böbrek, mide, idrar yolları, akciğer gibi organların fonksiyonel ve düzgün çalışmasına katkıda bulunur. Antioksidan vitaminler olarak bilinen A, C, E vitaminleri ile bitkisel içerikli ürünlerin kullanılması karaciğerin temizlenmesi için gereklidir.

KREATİN

Kreatin daha fazla kas gücü ve kütle demek. Daha güçlü olduğunda daha ağır antrenmanlar yapılabilirsin ve geri dönüş olarak da daha fazla kas gelişimi elde edersin.

GROWTH

Yeterince büyüme hormonu salgıladığında gelişimin hız kazanacaktır. Yatmadan önce kullandığın iyi bir hormon tetikleyici ürün hedefine daha çok yaklaştırabilir.