JUDO

JUDO

Fırlatma, vuruş ve yakalama tekniklerinin hepsini en iyi şekilde uygulayabilmek için denge ve kas kütlesine ihtiyacın olacak. Bir sonraki kemeri kazanabilmek için gelişime odaklanmalısın.

İpuçları
Bu ipuçlarını takip edin ve gelişime başlayın!
Antrenman

ANTRENMAN

Kas gücü, direnç, ve kardiyovasküler dayanıklılık en fazla ihtiyacın olan unsurlar. Farklı teknik ve antrenmanlarla kendini hazırlaman gerek. Amaç müsabaka sırasında beklenmedik ataklara hazırlıklı olmaksa, neden sürekli aynı eğitimi uygulayasın ki?

Beslenme

BESLENME

Protein ve karbonhidrat tükettiğin temel besinler olmalı. Ayrıca vücudunu susuz bırakmamalısın.

Supplement

SUPPLEMENT

Kuvvetini artırmaya yardımcı ve kas kütlesi kazanabileceğin ürünleri seçmelisin. Kemik ve eklemlerini güçlendiren ürünler olası sakatlıkların önüne geçecektir.

Supplement Önerileri

ANTRENMAN ÖNCESİ

Müsabaka süresince her hareket enerji demek. Rakibine odaklanmayı ve performansını arttırmayı sağlarken aynı zamanda gücünü arttıracak ürünlere ihtiyacın var.

ANTRENMAN SONRASI

Whey protein ile hazırlanmış protein shake ve beraberinde amino asit ürünleri seni yeni antrenmana hazırlayacaktır. Antrenmanın hemen sonrasında toparlayıcı ürünlerin kullanımı anabolik etkiyi maksimuma çıkaracaktır.

EKLEM SAĞLIĞI

Bağları ve eklemeleri olası sakatlıklara karşı güçlendirmek gerekir. Bunun için glucosamine gerekli onarımı eklemlerinde gerçekleştirecektir.