BUZ HOKEYİ

BUZ HOKEYİ

Denge, hakimiyet ve hız üçlüsü sana başarıyı getirecek. Hücuma çıktığında enerji, savunmada ise kuvvete ihtiyacın olacak. İpuçlarını izleyerek performansını yukarı çekebilirsin.

İpuçları
Bu ipuçlarını takip edin ve gelişime başlayın!
Antrenman

ANTRENMAN

Zorlu maçlarda ne ile karşı karşıya kalacağını bilemezsin. Bu yüzden farklı antrenmanlarla kaslarına hem esneklik hem de güç-kuvvet kazandırmalısın.

Beslenme

BESLENME

Maç öncesi karbonhidrat ağırlıklı bir öğün enerji vermesi bakımından akıllıca olacaktır. Ayrıca kaslarına yeterli besini iletmek için prtoein içerikli bir diyet izlemende fayda var.

Supplement

SUPPLEMENT

Dayanıklılık, kuvvet ve kemiklerin sağlamlığını sağlamak için gerekli ne bulunuyorsa kullan zira bunlar olmadan zorlu bir maçta başarılı olman şans eseri olacaktır.

Supplement Önerileri

GÜÇ

Güçlü ol, rakibe odaklan, ezici hakimiyeti kazan! Antrenman ve maçlar esnasında damarlarından daha fazla besinin kaslarına taşınması üstünlük sağlamanda her zaman yardımcı olur.

BULKİNG & CUTTING

İyi bir defans oyuncusunun her zaman yeterli kütle ve hacime, hücum oyuncusunun ise atletik vücuda ihtiyacı vardır. Defans oyuncuları gainer ile hacim kazanırken hücum oyuncuları yağsız kas kütlelerini korumak için l-karnitine ihtiyaç duyabilirler.

TOPARLANMA

Yoğun eforun ardından glutamin kasların yıkılmasını önleyecektir. Beraberinde dengeli ayarlanmış protein ve karbonhidrat karışımı toparlanma için gereklidir. Özellikle daha oynanacak oyun varsa.

EKLEM SAĞLIĞI

Bağları ve eklemeleri olası sakatlıklara karşı güçlendirmek gerekir. Bunun için glucosamine gerekli onarımı gerçekleştirecektir.