Halter

HALTER

Kısa süreli patlayıcı güç için gerekli antrenmanları ve diyeti uygulamalısın. Sakatlanmayı önlemek için kuvvetli kaslarının olması şart.

İpuçları
Bu ipuçlarını takip edin ve gelişime başlayın!
Antrenman

ANTRENMAN

Patlayıcı gücünü arttıracağın antrenmanlar yapmalısın. Halterde patlayıcı gücü doğru kullanmak önemlidir. Ayrıca sakatlanmaları önlemek için en aktif kasların çevresindeki eklemleri güçlendirmelisin.

Beslenme

BESLENME

Protein ve karbonhidratlar öğünlerinin temelini oluşturmalı. Diyetinde uygulayacağın disiplin haltere takacağın ekstra ağırlık demek.

Supplement

SUPPLEMENT

Patlayıcı gücünü ve performansını artıran ürünler ideal olacaktır. Güçlü kaslar ve kuvvet içinse yeterli miktarda protein ve amino asiti kullandığından emin olmalısın.

Supplement Önerileri

PATLAYICI GÜÇ

İster koparma ister silkme! Patlayıcı güç en fazla ihtiyacın olan şey. Performansını maksimuma çıkaracak ve kaslara gerekli besini taşıyacak nitrik oksit ürünleri antrenman öncesi iyi bir tercih olacaktır.

EKLEM SAĞLIĞI

Patlayıcı güç gerektiren sporlarda sakatlanma riski daha yüksek olduğundan eklem ve kıkırdak dokunu güçlendirmen gerekir. Glucosamine bunun için en iyi yardımcın olacak.

KUVVET

Kuvvet antrenmanlarının olmazsa olmazı protein ve amino asitler. Kaslarını daha çok geliştirip daha ağır halterleri hedefliyorsan yeterli ölüçüde kullanmalısın.

KAZEİN

Kas dokusu, gelişimini devam ettirebilmek için gece boyunca beslenmeye ihtiyaç duyar. Kazein 8 saate kadar emilim özelliğiyle yatarken en iyi yardımcın olacak.