Güreş

GÜREŞ

Teknik kabiliyet, kuvvet ve enerji hangi güreş alanında yarışıyorsan yarış bu 3 temel unsur olmadan rakibin sırtını yere getirmen zor.

İpuçları
Bu ipuçlarını takip edin ve gelişime başlayın!
Antrenman

ANTRENMAN

Rakibini beklemediği bir anda tuş etmek için patlayıcı güce ihtiyacın olacak. Ağırlık antrenmanları, dayanıklılık antrenmanları ve patlayıcı güç antrenmanları ile kendini geliştirmelisin.

Beslenme

BESLENME

Protein senin için temel besin kaynağı olmalı. Belirli zamanlarda uygulayacağın karbonhidrat yüklemeleri performansını artıracaktır. Minder üzerindeyken uzun süre enerjiye ihtiyacın olacak karbonhidratlar senin için iyi bir seçim olacaktır.

Supplement

SUPPLEMENT

Kas kütleni ve kuvvetini geliştiren ürünler senin için ideal olacaktır. Müsabaka öncesi kullanmak üzere performans arttırıcı bir ürün rakibine zor dakikalar yaşatacaktır. Yenilmez olmak istiyorsan gerekli desteği alman gerekir.

Supplement Önerileri

MÜSABAKA ÖNCESİ

Patlayıcı güç ihtiyacın olan yegane element. Güç ve tekniğini birleştirerek rakiplerini eleyebilirsin. Kreatin ve performans arttırıcılar maç esnasında ekstra güç üretmeni sağlayacaktır. Bu ürünlerle rakibe daha fazla konsantre olup beklemediği bir anda sırtını yere getirebilirsin.

BULKING

Müsabakalara çıkmadan maksimum hacim ve kuvvet artışı için karbonhidrat yüklemesi yapmalısın. Ağır antrenmanlar bu dönemde seni bekliyor olacak. Bulking dönemlerinde iyi hazırlanıp rakibine uzun süre direnebilirsin.

DAYANIKLILIK

Dayanıklılığını arttırmak, yoğun antrenmanlar ve bu yorucu antrenmanlar sonrası doğru şekilde toparlanma uygulayarak olur. Sen de bu zorlu süreçte Glutamin, BCAA ve etkili protein ürünleri ile vücuduna desteğini göstermelisin.