Sık Sorulan Sorular

Sitemizle ilgili tüm yardım konularına bu sayfada yer vermeye çalıştık. Yine de herhangi bir konuda yardım ihtiyacınız olursa bize 0216 315 86 50 no'lu telefondan ya da destek@fitbull.com adresinden ulaşabilirsiniz

Fitbull.com güvenli midir?
Fitbull .com'un 128 bit SSL ile korunduğunu, kredi kartı ile ilgili tüm bilgilerin direk olarak bankaya gönderildiğini sistemimizde herhangi bir şekilde kayıt edilmediğini hatırlatmak isteriz. Bu sebeple fitbull.com'dan kredi kartınızla alışveriş yaparken herhangi bir güvenlik riski taşımıyorsunuz.
Güvenli sunucu yazılımımız, 128 Bit SSL endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, kredi kartı numarası, CVV ve son kullanma tarihi de dahil olmak üzere mali bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.
Kredi kartı bilgilerinizin 128 Bit SSL ile korunduğunu şu şekilde teyid edebilirsiniz: ödeme sayfasına gelmenizle birlikte güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan ilki browserınızın alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. Böylece işlemlerinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur.
Canlı biriyle konuşmak istiyorum, sizi arayabilir miyim?
Tabi ki siz değerli üyelerimiz bizleri arayabilirsiniz. Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0852 532 28 55 nolu telefondan bize ulaşabilir veya sitemiz üzerinden destek kaydı oluşturmanız durumunda müşteri temsilcisi arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlayacaktır.
Ürünlerin orjinalliğine güvenebilir miyim?
Fitbull.com satışını gerçekleştirdiği tüm ürünleri resmi Türkiye ithalatçılardan temin etmekte olup, tüm ürünlerin gerçek menşeilerinden tedarik edilmesine özen göstermektedir. Ürünlerin hangi ithalatçı tarafından getirildiği ürünler üzerine yapıştırılan Türkçe kılavuzda belirtilmektedir.
Nasıl ödeme yapabilirim?
2) Havale ile
Havale/EFT yönetimi ile satın aldığınız ürünlerin ödemelerini direk bankaya giderek, internet veya cep bankacılığı kullanarak yada ATM lerden yapabilirsiniz. Saat 15:30’a kadar yapılan haveleler aynı gün daha sonra yapılan havaleler ertesi gün gönderilecektir.
3)Kapıda Nakit Ödemeği Seçeneği ile
Fitbull.com üzerinden vereceğiniz kapıda ödeme siparişlerinizde KDV dahil 6 TL’lik bir kapıda tahsilat ücreti eklenerek siparişiniz tarafınıza faturalanacaktır. Bu bedel kargo bedelinden bağımsız olup tamamen kapıda tahsil edilen ücretin şirketimize ulaştırılması aşamasındaki masrafları karşılaması için kargo şirketleri tarafından tahsil edilen bir ücrettir. Sipariş tutarından veya siparişteki ürün sayısından bağımsız olup sipariş başına alınmaktadır.
İndirim kuponları kullanımı nasıl yapılıyor?
Fitbull.com’da geçerli indirim kuponlarınızı dilediğiniz siparişinizde kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz indirim kuponlarını üye girişi yapmanızın ardından "Hesabım" bölümünde "İndirim Kuponlarım" sekmesinde bulabilirsiniz. İndirim kuponları birleştirilemez. İndirim kuponları ve farklı kampanyalar birleştirilemez. Her sipariş için 1 indirim kuponu veya kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Genel iade kuralları nelerdir?
Fitbull.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin üzerinde yazılı sayısal tüm bilgiler sistemimizde kayıtlıdır. Ürün elinize geçtiği tarihten itibaren 7 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ürünü iade edebilirsiniz.
İadenin gerçekleşmesi için açılmamış ve herhangi bir şekilde deforme olmamış ürünü, faturanın aslı ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.
Ürünü iade etmek istediğim zaman kargo ücreti kim tarafından karşılanır?
İade edilen ürünlerin kargo ücreti Fitbull tarafından karşılanmaktadır. Alıcı ödemeli olarak ürünü gönderebilirsiniz.