SepeNatural

SepeNatural

Bitkisel besin takviyeleri üretimi konusunda Türkiye’nin en deneyimli firmalarından birisi olan Sepe A.Ş çatısı altında üretilmektedir. Hammadde ithalatında seçici davranan ve ar-ge departmanına sürekli yatırım yapan firma geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Birçok bitkisel besin takviyesinin üretimini kendi tesislerinde gerçekleştirebilen firma bazı takviyeler için Türkiye’de üretim yapan ilk firma olma unvanını elinde bulundurmaktadır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 84

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 84

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Sepe Natural Üretim Standartları

6000 m2 kapalı alana sahip teknolojik üretim tesisinde hijyenik şartlarda ve yüksek kalite standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. GMP ve HACCP üretim standartlarına uygun üretim gerçekleştirmektedir. Bu yeterlilik belgelerinin yanında tüm üretimi ISO 2000:2005 Gıda Yönetim sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Sepe A.Ş’nin üretimini yaptığı ürünlerde aynı zamanda FDA onayı bulunmaktadır. Ürünler 2 aşamalı üretim süreci sonrasında içerik bakımından teste tabi tutulmaktadır.

Sepe Natural Ürünleri

Bitkisel gıda takviyesi kategorisinde birçok ürün üretimi bulunmaktadır. Ürünlerin üretim sürecinden 100’den fazla bitkisel hammadde kullanılmaktadır. En fazla tercih edilen ürünleri Sepe Natural Epimedium, ve Glucosamine Chondroitin ürünleri olarak sıralanabilir.

Sepe Natural Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Sepe Natural ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.