Scivation

Scivation

Scivation 2004 yılında Amerika’da kurulmuştur. Deneyimli supplement üreticisi kurulduğu tarihten bu yana ürünlerini bilim ve yenilikçiliğin ortak noktasından doğan bir sonuç olarak nitelendirmektedir. Üniversitelerdeki bilimsel çalışmalarla ürünlerini geliştiren Scivation her ürününü ayrı ayrı bağımsız testlere tabi tutmaktadır. Bugün 21 ülkede satışa sunulmaktadır. 500’den fazla satış noktasında Scivation ürünlerine ulaşılabilir.

Devamını oku..

4 Ürün

sayfa başı

4 Ürün

sayfa başı

Scivation Ürünleri

Scivation markasının kısa sürede hızlı büyümesinin arkasındaki temel sebep ünlü kompleks BCAA’sı Scivation Xtend’dir. Amerika’da en fazla satılan BCAA ürünü olan Xtend 3 yıl üst üste yılın BCAA’sı ödülüne layık görülmüştür. Xtend dışında Scivation Psycho, Dıalene, Sesamin gibi orta-üst seviyedeki sporcular için ürünler de tasarlamaktadır. Ürün çeşitliliğini minimumda tutan firma alanlarındaki en iyi ürününü formüle etmeyi hedeflemiştir. 2016 yılı itibariyle Scivation Xtend dışında 5 farklı ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Ayrıca Amerika’da Xtend’in Perform, Go, RTD, ve CAPS formaları da bulunmaktadır.

Scivation Üretim Standartları

Hammadde seçimi konusunda hassas olan firma alanında en iyi kimyagerlerle çalışmalar yürütmektedir. Ürünler bağımsız 3. Parti şirketlerce teste tabi tutulmaktadır. Test sonuçları düzenli olarak markanın resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır.

Scivation Türkiye

Scivation 2008 yılında Xtend ürünü ile Türkiye’ye giriş yapmıştır. Toz formdaki ürün Türkiye’de satılmaktadır. 2015 yılı itibariyle karpuz dışındaki diğer aromalar da getirilmiştir. Düzenli ithalatı yapılan markanın whey protein tozu da 2014 yılında ilk defa Türkiye’ye ithal edilmiştir. Xtend ürünü Türkiye’de en çok tercih edilen BCAA’lar arasında en üst sıradadır.

Scivation Takımı

Deneyimli marka birçok müsabakaya ve spor etkinliğine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Caroline Weeks ve Pete Ciccone gibi ünlü isimler Scivation takımında yer almaktadır.

Scivation Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Scivation ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.