Scitec

Scitec

1996 yılında Amerika’da kurulmuştur. Bugün en büyük whey protein üreticilerinden birisidir. Üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirerek kalite bakımından garanti veren dünyadaki ilk supplement üreticisi olmuştur. Düzenli olarak proteinleri üzerinde yapılan testleri web sitesinde yayınlamakta ve içeriğini kanıtlamaktadır. Bugün Scitec ürünleri 42 ülkede 600’dan fazla satış noktasında bulunmaktadır.

Devamını oku..

17 Ürün

sayfa başı

17 Ürün

sayfa başı

Scitec Nutrition Ürünleri

Scitec Pro Line, Scitec Nutrition, Green Series, Wod Crusher, Head Crusher, Muscle Army, ve Scitec Essentials serilerinde toplamda 100’den fazla ürün çeşitliliği ile üretim gerçekleştirmektedir. Her seviyeden sporcunun kendine uygun ürün bulabileceği geniş ürün yelpazesine sahiptir. 2015 yılında çıkardığı Restyle serisi ile kadın sporculara yönelik ürünler geliştirmeye başlamıştır. Avrupa’da en fazla tercih edilen sporcu besinleri arasında yer almaktadır. Avrupa’da 2012 yılına kadar 3 defa en fazla satılan marka olma unvanını elde etmiştir.

Scitec Nutrition Üretim Standartları

Avrupa’nın en büyük üretim tesislerinden birisine sahip olan Scitec cGMP standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. Kendi tesislerinde üretim yapması; ürün kalitesi ve içeriğinin kanıtlanabilirliğini sağlamıştır. Satın alınan Scitec proteinleri üzerindeki lot numaraları ile Scitec resmi sitesinden laboratuvar sonuçlarına ulaşmak mümkündür. Ortalama %99 oranında kutu üzerindeki etiket ile içerik aynı değerleri göstermiştir.

Scitec Nutrition Türkiye

Scitec Nutrition ilt defa 2011 yılında Türkiye’ye ithal edilmiştir. Bu yıldan 2014 yılına kadar düzenli ithal edilemeyen marka 2014 yılından itibaren tekrar ülkemize ithal ithal edilmeye başlamıştır. BCAA Express ve Mega Arginine en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Scitec Nutrition Takımı

Deneyimli marka bugüne kadar birçok sporcuya ve etkinliğe sponsorluk yapmıştır. Shawn Rhoden, Cedric Mcmilan, Fouad Abiad, Ben Pakulski, Brandon Curry ve Maxx Charles Scitec takımında bulunan başlıca sporcular olarak sıralanabilir. Ayrıca Scitec 2015 yılında yedi 2016 yılında ise beş vücut geliştirme müsabakasında sponsorluk yapmıştır.

Scitec Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Scitec Nutrition ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.