SAN Nutrition

SAN Nutrition

1996 yılında Amerika’da kurulmuştur. Yüksek standartlarda ürün üretim ile birçok sporcunun ilk tercihi olmuştur. Araştırma – geliştirme departmanına yatırım yapan firma en iyi hammaddeler kullanarak en iyi sonuç getiren ürünleri üretmektedir.

Devamını oku..

8 Ürün

sayfa başı

8 Ürün

sayfa başı

SAN Nutrition Türkiye

Deneyimli üreticinin 2016 yılı itibariyle 80’in üzerinde ürün üretimi bulunmaktadır. Türkiye’ye 2014 yılı itibariyle giriş yapmıştır. Düzenli olarak Türkiye’ye getirilmemektedir. En fazla satan ürünleri 12:1:1 orana sahip BCAA Pro Reloded ve Mass Effect ürünleri olarak sıralanabilir.

SAN Nutrition Üretim Standartları

SAN Nutrition ürünleri GMP üretim standartlarına sahiptir. Her ürün HPLC & FTIR kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

SAN Nutrition Takımı

Birçok organizasyon ve sporcuya sponsorluk sağlamaktadır. Oksana Grishina, Candice Lewis, Diego Sebastian SAN Nutrition’ın sponsoru olduğu sporcular arasındadır.

SAN Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız SAN Nutrition ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.