Ronnie Coleman

Ronnie Coleman

Ünlü profesyonel vucut geliştirici Ronnie Coleman tarafından geliştirilen ve her üründe kaliteli etken madde kullanılan Ronnie Cole imzalı suplement serisi gerçek şampiyonlara göre dizayn edilmiştir. Mr Olympia'da 8 birincilik ve IFFB'de 26 birinciliği ile dünya rekorunu elinde bulunduran ünlü Amerikalı vücut geliştirici bizzat kendi ürünlerini kullanarak antrenman yaptığını açıklamıştır.

Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Ronnie Coleman Ürünleri

Florida merkezli markanın Amerika’da 20 farklı kategoriden ürün ile sunulmaktadır. Orta-ileri seviye sporcular için D-aspartic Acid, Stacked N.O ve Testogen gibi ürünleri tasarlamış olan marka birçok profesyonel sporcu tarafından tercih edilmektedir. Yüksek saflıktaki ürünler GMP sertifikasına sahip üretim tesislerinde üretilmektedir.

Ronnie Coleman Türkiye

Ronnie Coleman ürünleri Türkiye’ye ilk defa 2013 yılında giriş yapmıştır. Düzenli olarak ithalatı gerçekleşmemektedir. Ronnie Cole serisinden şimdilik sedece Pro-Antium protein tozu ile bulunmaktadır.

Ronnie Coleman Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Ronnie Coleman ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.