Resvitale

Resvitale

Resvitale genç ve sağlıklı bir yaşam için doğal kaynaklı ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Piyasaya sunduğu ilk ürünü olan Resveratrol ile birçok kişinin ilk tercihi olmuş ve kısa sürede büyümüştür. Florida’da bulunan firmanın ürünleri bugün 10 dan fazla ülkede 300’den fazla satış noktasında sunulmaktadır.

Devamını oku..

2 Ürün

sayfa başı

2 Ürün

sayfa başı

Resveratrol Hakkında Kısa Bilgi

Resveratrol doğal olarak üzüm çekirdeği, yaban mersini, ve fıstıkta bulunur. Reservatrol’un sağlığa faydalarını konu edinen birçok araştırma mevcuttur. Harvard Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre Resarvatrol SIRT1 olarak bilinen uzun yaşam geninin aktif olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda mitokondrideki enerji üretimini ve kalp sağlığını desteklediği düşünülmektedir. Nitrik oksit üretimini arttırarak kan akışını artırarak besin ve oksijen taşınmasını destekler.

Resvitale Ürünleri

Resvitale 7 farklı ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Türkiye’de Resveratrol’ün yanında Collegen ve Keratin ürünleri de ithal edilmektedir. En çok tercih edilen ürünü Resveratrol olarak gösterilebilir.

Resvitale Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Resvitale ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.