Redoxon

Redoxon

Redoxon bağışıklık sistemini güçlendirmek için formüle edilmiş en çok tercih edilen vitaminlerden bir tanesidir. Zengin vitamin ve mineral içeriğiyle genel sağlığı desteklemektedir. Bağışıklık sistemini güçlendirmede yardımcıdır. Sürekli kullanımı sonucu kullanan kişiye zindelik verdiği konusunda çeşitli çalışmalar bulunmaktadır. Bayer çatısı altında sunulan vitamin 60’dan fazla ülkede 1000’e yakın satış noktasında bulunmaktadır. Dünyada en fazla tercih edilen multivitamin ürünleri arasında yer almaktadır.

Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Bayer İlaç Hakkında Kısa Bilgi

Sağlık sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Almanya’da 1863 yılında kurulmuştur. 150 yılı aşkın tecrübesi ile alanında yenilikçi birçok ürün geliştirmiş ve gelirinin önemli kısmını ar-ge departmanı için ayırmıştır. 1954 yılından beri Türkiye’de de faaliyet göstermiştir. İzmit ve İstanbul olarak 2 üretim tesisi Türkiye’de bulunmaktadır.

Redoxon C Vitamini + Çinko Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Redoxon ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.