Quest

Quest

Quest Nutrition 2010 yılında yeni nesil protein bar üretim hedefiyle kurulmuştur. Kısa zamanda Amerika’da popüler hale gelen protein barlar lezzetleri ile birçok kişinin ilk tercihi olmuştur. Quest barlar bugün 24 ülkede yüzlerce satış noktasında bulunmaktadır. Yüksek protein oranı düşük karbonhidrat ve şeker oranı ile sağlıklı atıştırmalık olarak sunulmaktadır. Protein diyeti uygulayan birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Lifli yapısı sayesinde uzun süre tok tutma özelliğine sahiptir.

Devamını oku..

2 Ürün

sayfa başı

2 Ürün

sayfa başı

Quest Bar Ürünleri

Protein bar ile birlikte cips, cupcake, protein tozu, ve makarna kategorilerinde de üretim yapmaktadır. 22 farklı protein bar aroması ile en fazla aroma seçeneği sunan protein bar üreticisidir. 2013 yılında en iyi protein bar markası seçilmiş ve Amerika’da en fazla satılan protein bar markaları arasında yer almıştır.

Quest Türkiye

Quest Türkiye’ye 2014 yılında giriş yapmıştır. Bu yıldan itibaren düzenli olarak ithal edilmektedir. Sadece protein bar kategorisindeki ürünleri ithal edilmektedir. En fazla tercih edilen ürünü Quest Oreo ürünü olarak gösterilebilir. Oreo firmasıyla ortak hazırladığı bu protein bar Amerika’da da en fazla tercih edilen protein barlar arasında yer almaktadır.

Quest Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Quest ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.