QNT

QNT

QNT (Qualty Nutrition) 1988 yılında kurulmuştur. Belçika merkezli firmanın Amerika, İngiltere ve Hindistan’da ofisleri bulunmaktadır. Bugün 50’den fazla ülkede 800’den fazla satış noktasında QNT ürünleri bulunmaktadır.

Devamını oku..

16 Ürün

sayfa başı

16 Ürün

sayfa başı

QNT Ürünleri

QNT Avrupa’da 2016 yılı itibariyle 61 ürün ile satışa sunulmuştur. Farklı spor dallarından farklı seviyelerden sporcuların kullanabileceği ürünleri ile dikkat çekmektedir. Avrupa ve Amerika’da en fazla satan ürünleri Zero Carb Metapure ve Muscle Accelerator olarak sıralanabilir.

QNT Üretim Standartları

Tüm dünyadan farklı sporcularla birlikte çalışmaktadır. Sporcu besinleri üretim teknolojisini güncel olarak takip etmektedir. Kendi bünyesinde bulundurduğu üretim tesisleri ISO 9001, GMP, HACCP, EFSIS üretim sertifikalarına sahiptir. En iyi hammaddelerin işlenerek üretildiği bu tesislerde ürün üretildikten sonra da analizlerle ölçümleri gerçekleştirilmektedir.

QNT Türkiye

QNT Türkiye’ye 2011 yılında GNC’nin ithal etmesi ile giriş yapmıştır. 2015 yılına kadar düzenli olarak ithalatı bulunan markanın bu yıldan sonra ithalatı düzenli olarak yapılmamaktadır. En fazla tercih edilen ürünü QNT l-carnitine olarak gösterilebilir.

QNT Takımı

QNT 90’lı yıllardan itibaren birçok sporcu ile sponsorluk sağlamıştır. Bugün QNT takımının başlıca sporcuları Sabine Veltman, Michal Dolegaz, Ladislav Pridal, Lesley Dada olarak sayılabilir.

QNT Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız QNT ürünleri güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.