Q Protein Iso Builder 2500 gr

Diğer Q Protein ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

229TL
Havale/EFT: 217,55 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Q Protein
Menşei
Almanya Almanya
SKT
10/2020
Form
Toz

Toplam Servis Sayısı: 41,67

1 Servis (60 g) Değerleri

 • Servis Maliyeti5,5 TL
 • Karbonhidrat36 gr
 • Protein21 gr
 • Kalori238
 • Tuz0.60 g
 • Yağ0.3 g

Hazırlanışı

1 Servis (2 Ölçek) Q Protein Iso Builder Protein 350-500 ml su ya da yağsız süt ile karıştırılarak hazırlanır. Shaker ile 30-60 sn çalkalamak karışımın hazırlanması için yeterlidir.
Püf Noktalar: Ürün beyaz çikolata-çilek ve beyaz çikolata-hindistan cevizi aromalarıyla üretilmektedir.Damak tadına göre eklenen sıvı miktarı değiştirilebilir.

Kullanım Zamanı

Spor Günleri: Spordan 30-45 dk önce ve spor sonrasında kullanılır. Kullanılan miktarlar spor sonrasına ağırlık verecek şekilde ya da eşit olarak ayarlanmalıdır.
Spor Yapılmayan Günler:Sabah uyanır uyanmaz ve öğün aralarında günde 2 seferi geçmeyecek şekilde kullanılmalıdır.
Püf Noktalar: Öncelikli hedef hızlı kilo kazanımı ise akşam yatmadan da kullanılmalıdır.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-652-4 Ölçek4 Ölçek4 Ölçek
65-804 Ölçek4 Ölçek4-5 Ölçek
80-954 Ölçek4-5 Ölçek5 Ölçek
45-552-4 Ölçek4 Ölçek4 Ölçek
55-654 Ölçek4 Ölçek4 Ölçek
65-754 Ölçek4 Ölçek4-5 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %90
 • Tekrar Kullandı %56
 • Olumsuz %10

Maddelerle Q Protein Iso Builder 2500 gr

 • Düşük şeker ve yağ oranı ile yağlanma riskini düşürür.
 • Tek serviste içerdiği 21 gr lık protein içeriği ile öne çıkar.
 • Şeker İlavesizdir, tatlandırıcı ve doğal olarak şeker içerir.
 • Özel tasarıma sahip olan ürünün kutusu şeffaf ve içini olduğu gibi gösteren yapıdadır.

Bunlara Dikkat Edin

Q Protein Iso Builder 2500 gr:

Homojen hacim ve kilo kazanımı için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Yüksek karbonhidratlı formülü bulking dönemlerdeki kullanıma uygundur. 2018 yılının ortalarında Türkiye'de satışa sunulmaya başlanmıştır.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
16 yaşının altındaki kişilerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerde mide bulantısı, ishal, mide krampları görülebilir. Bu durumlarda kullanmayı bırakınız. Önerilen dozajlarda kullanınız. Q Protein Iso Builder gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir.

Satın Al:
Fitbull'da satılan Q Protein ürünleri sadece üretici firmadan temin edilip güncel üretim serisindeki ürünlerden oluşmaktadır.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Q Protein Iso Builder 2500 gr hakkında daha detaylı bilgi almak ve kapıda ödeme seçeneği ile sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (16)
Hakkını Veren Ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Türk sporcusunun her türlü ihtiyacını karşılayan bir ürün bence sebebi de fiyat makul, tadı güzel, topaklanma sorunu yok, ürün kaliteli, ihtiyaçları da karşılıyor, piyasadaki bir sürü saçma sapan protein ve gainer markalarına rahatlıkla kafa tutan bir ürün şahsımca Yorum yapan: (8.01.2020 tarihinde gönderildi)
Harika firma harika hizmet
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bu üründen 4. Siparişim ve çok memnunum gerek içeriği gerek tadı açısından mükemmel Fitbull'a hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum 15 20 dk içinde ürün kargoya veriliyo 1 gün içinde kargo ulaşıyor. Yorum yapan: (1.11.2019 tarihinde gönderildi)
Fitbull Memnuniyet
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürünü daha kullanmadım etkisini kullanınca yazacağım.Kargoya aldığım günün ertesi verildi ve 1 gün içinde geldi kargo kaynaklı hediye sıkıntı olmuştu fitbull hediyenin tekrar yenisi gönderdi kendilerini teşekkür ediyorum. Yorum yapan: (11.10.2019 tarihinde gönderildi)
harika ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ürün harika bir tat ve diğer ürünlerden daha güzel güvenilir bir firmadan almak gerçekten ciddi bir iş ben ürünü çok beğendim tavsiyemdir Yorum yapan: (4.10.2019 tarihinde gönderildi)
builder
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
aslında gainer kategorisine daha yakın olmasına rağmen ürün piyasadaki birçok proteinden daha başarılı içeriğe sahip. yurtdışında oldukça yaygın olarak kullanılan çöp içerik eklenmeden tasarlanan hacim ürünlerine benziyor. tat, karıştırılabilirlik vs bakımından zaten tartışmaya gerek yok. aroması protein hammaddesi ve birinci sınıf. ürünü açıp denemeden zaten kutusu belli ediyor kaliteyi Yorum yapan: (22.11.2018 tarihinde gönderildi)
ürün önerisi & seçimi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
kusura bakma kardeşim ama tüm ürünler birbirnin aynı diyen birisi ya antrenmanı es geçiyordur ya beslenmeyi ya da her ikisini birden. bu ürünü ben de hacim kazanmak isteyen öğrencilerime tavsiye ediyorum. yanlış anlaşılmasın markayla ilgili herhangi bir organik bağım yok. farklı markalarla kıyaslayıp onları da kötülemek istemem ama bugün türkiyede yerli yabancı farketmez, hacim kazanayım diye aldığın çoğu ürün bölgesel yağlanma ve su toplamadan başka bir işe yaramaz. zaten kendisine pt diyen birçok şahıs da ücreti peşinen alıp bu çöp ürünleri sporcuya dayar. biraz ayna karşısında değişim gösterdikten sonra öğrenciden kurtulmaya bakar.
sebebi çok açıktır. bu da dışarıdan alınan bu tozla daha önce karşılaşmamış olan metabolizmanın ilk etapta yüksek reaksiyon göstermesidir. tahmin edebileceğin gibi 2-3 ay sonunda %5' e yakın yağlanma oranında artış ve başlangıçtakinden çok daha şekilsiz bir vücutla başbaşa kalırsın.
insanları spora olan bağımlılığı bu tür insalar yüzünden Türkiye'de gelişemez. Üstüne üstlük öğrencinin sağlığıyla oynamaktan beis görmezler.
Antrenörlük birçok sınava tabi tutulması gereken tıp alanı kadar ciddi bir alandır.
Bu konuyu da başka zaman konuşuruz.
Kabaca özetle hocan bu ürünü hacim kazanman için yeterli antrenman ve beslenme ile birlikte önerdiyse doğru yapmış. Zira bu markanın belki whey proteini değil ama iso builder ürünü amacına uygun tasarlanmış Tr'deki en iyi üründür.
Sevgiler
Yorum yapan: (22.11.2018 tarihinde gönderildi)
hepsi aynı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
o kadar ovdü hoca aldık kullanıyoruz. bence hepsi birbirinin aynı onceki kullandığım progainerla arasında pek bir fark yok. bu kadar parayı hak etmez bence Yorum yapan: (21.11.2018 tarihinde gönderildi)
endurance
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
amatör boksör olarak diyebilirim ki bizim gibi endurance sporları için biçilmiş kaftan. şeker ve kreatin basılmamış bir ürün bulmak başlı başına ürünü denemek için yeter. antrenman öncesi alındığında ne diğer gainerlar gibi hantallık veriyor ne de şekeri uçurup antrenman sonunda yığılma yapıyor. almanların bu işlerden anladığı kesin. Yorum yapan: (19.11.2018 tarihinde gönderildi)
builder
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ayda en az 22 antrenmanım var günlük tozdan aldığım günlük protein miktarı 50-55 gr. ürünün fiyatını değiştirmezseniz bu üründen başkasını kullanmam.. Yorum yapan: (11.11.2018 tarihinde gönderildi)
q protein
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
temiz ürün bulmaz zor olduğundan ve kaliteye biraz takık olduğumdan vitargo + iso 100 ikisini bir kullanıyordum. malum artık ay sonunu getiremediğimizden alternatif olarak buna geçtim. 12-13 gündür kullanıyorum şimdilik memnunum. Yorum yapan: (27.10.2018 tarihinde gönderildi)
builder
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
şimdiye kadar 15 den fazla markada 100 den fazla ürün kullanmış birisi olarak verdiğim paranın karşılığını gelişim olarak alabildiğim ürünler listesine üst sıralardan girmeye hak kazanmış güzide bir ürün. creapure içerikli kompleksi de gelse de beraber kombin yapsak. Yorum yapan: (24.10.2018 tarihinde gönderildi)
fiyat/performans ürünü
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ilk etapta yine yerli balon bir ürün gibi algıladım. sonra birkaç yerde daha denk gelince ürünü biraz inceledim ve almaya karar verdim. 15 gündür düzenli kullanıyorum kesinlikle bulking çalışan sporculara tavsiye ederim arkadaşlar. ürün yağlanma yapmada resmen dolduruyor. 40 servis olması çok büyük avantaj. ürünün kalitesi daha kutuyu açmadan belli oluyor. kutu şeffaf ve içerisi gözüküyor. bu fiyatlar devam ederse izolesini de yanına alacağım. Yorum yapan: (21.10.2018 tarihinde gönderildi)
q protein markası
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
sanırım bu markayı ilk askerler için ithal edip sonradan piyasaya sürdüler geçen sene kazein ve bu ürününü dağcı bölük küçük paketlerde götürüp suyla içiyordu. Yorum yapan: (6.10.2018 tarihinde gönderildi)
gecikme
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ürün kargo kaynaklı 4 gün gecikti.. özellikle doğu bölgeleri için ptt kargo kullanmanızı tavsiye ederim. Yorum yapan: (4.10.2018 tarihinde gönderildi)
hacim için ideal
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
gainer genelde yağlanma yaptığı için bu tür ürünler daha mantıklı oluyor. elite labs in bir ürünü vardı ama fiyatı arşa değdi. hammadde bakmından alman olması en azından güvenilir olduğunun habercisi hatta bir ara amazon.de de 30 euro bandında satılıyordu neden çıkarıldı bilmem Yorum yapan: (25.08.2018 tarihinde gönderildi)
bulking
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
pro birçok sporcunun bulking ihtiyacını karşılayacak bir ürün olmuş kreatinsiz şekersiz saf karb ve volac protein. bana göre alınabilecek en iyi bulk ürünü Yorum yapan: (17.08.2018 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Q Protein Iso Builder 2500 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Q Protein Iso Builder 2500 gr Besin Değerleri

Q Protein
Iso Builder Protein 2500 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 60 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 41,67
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Enerji 1009 kj / 238 kcal **
Yağ 0.3 g **
Doymuş yağ 0.14 g **
Karbonhidrat 36 g **
Şeker 0.2 g **
Lif 0 g **
Protein 21 g **
Tuz 0.60 g **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.