Weider Protein Tozları

Weider Protein Tozları

Weider protein tozları hammadde kalitesi olarak yüksek standartlara sahip protein kaynaklı gıda takviyeleridir. Bu kategorideki ürünler tüm Weider ürünlerinde olduğu gibi üretim süreci boyunca birçok teste tabi tutulurlar. Joe Weider tarafından kurulmuş deneyimli supplement üreticisi sadece hammadde kriterlerini karşılayan tedarikçilerle çalışmaktadır. Bu da protein tozları ve diğer tüm ürünlerin vücutta en verimli şekilde kullanılmasına olanak tanır. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Weider Protein Tozu Kullanımı Nasıl Yapılmaldıır?

Protein tozlarının kullanımı içeriğindeki protein türüne göre değişmektedir. Örnek olarak ürün ağırlıklı olarak whey, izole whey ya da hidrolize protein içeriyorsa bu ürünlerin emilimi hızlı olacağından en temel kullanım zamanı spor sonrasıdır. Ürün kompleks bir yapıya sahip ya da kazein içerikliyse bu ürünler yavaş sindirildiği için spor sonrası kullanımına uygun değildir. Bu ürünleri ara öğünlerde ya da yatarken almak uzun süre kaslara amino asit takviyesi yapacağından daha uygun olur. Kreatin içeren ürünlerin düzenli olarak 3 ay kullanıldıktan sonra minimum 2 hafata ara verilmesi tavsiye edilir. Günlük protein ihtiyacı hesaplanırken yaş, kilo, boy verileri ile antrenman yoğunluğu ve spor seviyesi de hesaba katılmalıdır. Günlük iftiyacın en fazla 40% - 45%'i Weider protein tozları ile karşılanmalıdır. 

 

Weider Protein Tozu Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Weider Premium Whey gibi en fazla satılan ürünlerde olumlu geri dönüş oranı yüksektir. Kategori ortalaması ile diğer protein tozu ürünlerine oranlarına yakın sonuçta olumlu geri dönüş almıştır. Ancak tekrar kullanım oranı diğer ürünlerin altındadır yüksek fiyat politikası bunun temel sebebi olarak gösterilmektedir. Bazı ürünlerde kilo aldırdığı konusunda olumsuz yorumlar bulunmaktadır.

Weider Kalitesi:

Amerika merkezli olan Weider Global nutrition 1936 yılında kurulmuştur. Türkiye'ye Almanya'daki Weider tesislerinde üretilen ürünler gelmektedir. Deneyimli supplement üreticisinin ürünleri bugün 128 ülkede binlerce satış noktasında satılmaktadır. Weider protein tozları da bu markanın özellikle Avrupa'da en fazla satışını gerçekleştirdiği ürün grupları arasında yer almaktadır. 

Weider Protein Tozu Satın Al:

Fitbull’dan aldığınız Weider Nutrition ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile satın alabilirsiniz.