Optimum Protein Tozu Ürünleri

Optimum Protein Tozu Ürünleri

Dünyada en fazla satılan protein tozu olan Optimum Gold Standard Whey protein tozunun içerisinde bulunduğu kategoridir. Tüm Optimum protein tozu ürünleri üstün hammadde kullanılarak hazırlanmıştır. Formülasyondan üretime kadar çeşitli testlerden geçerek en etkili ürünlerin üretimi hedeflenmiştir. Glambia çatısı altında bulunan firma dünyanın en büyük supplement üreticileri arasında yer almaktadır. Devamını oku..

12 Ürün

sayfa başı

12 Ürün

sayfa başı

Optimum Protein Tozu Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Ürün kullanımı protein tozlarının içerikleri göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Kana hızlı karışan whey proteinler spor sonrası kullanım için uygunken kazein ve kompleks yapıdaki ürünlerin emilim hızı yavaştır. Bu yüzden ara öğünlerde ya da uzun süre besin tüketilemeyen uyku dönemleri için kullanmak daha uygun olacaktır. Kişisel ihtiyaçlar ve spor seviyesi göz önünde bulundurularak günlük kullanım ihtiyacı belirlenmeli ve bu doğrultuda tüketim yapılmalıdır. Vücudun ihtiyacı olan proteinin en az 60%'si alnınan besinlerden karşılanmaldıır. 

 

Optimum Protein Tozu Kullananlar Ne Dedi?

Olumlu geri dönüş oranı Türkiye'deki en yüksek ürünler arasında yr almaktadır. Yapılan yorumlarda, sporcuların ürün içeriği, saflığı, kalitei ve sonuç odaklı formülasyonları konusunda tatmin oldukları görülmektedir. Türkiye'ye ithal edilen Optimum Nutrition ürünleri İngilteremenşeili olup Glanbia'nın buradaki fabrikasında üretilmektedir. Bu durum bazı sporcular tarafından olumsuz olarak yorumlansa da ulaşılan sonuçlar sonrası bu önyargı yükek oranda kaybolmuştur. Optimum protein tozu kullananlar arasında tekrar kullanım oranı kategori ortalamasının 13% üzerindedir. En fazla satılan Optimum Gold Standard Whey üründe ise bu oran 25% civarında olmuştur.

 

Üstün İçerik:

Optimum protein tozları yüksek amino asit profiline sahiptir. Yüksek kalitede hammadde kullanılarak maksimum verim hedeflenmiştir. Tüm ürünler bağımsız kuruluşlarca teste tabi tutulmaktadır. Birçok sporcunun değişmez tercihi olan ürünler Türkiye'de de en fazla satılan protein tozları olma özelliğine sahiptir.


En İyi Fiyata Satın Al:

Optimum protein tozu ve tüm diğer optimum nutrition ürünlerini en iyi fiyat ve ücretiz kargo imkanı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır.