Olimp Protein Tozları

Olimp Protein Tozları

Ünlü Plolonyalı üretici Olimp hammadde kalitesi bakımından yüksek standartlarda ürün üretmektedir. 2009 yılından itibaren Olimp protein tozu ürünleri Türkiye'ye ithal edilmektedir. Bu yıllardan itibaren birçok sporcu tarafından kullanılmış ve beğenilmiştir. 20 yılı aşkın supplement deneyimi ile ürün üretimini gerçekleştiren firma üretim sürecinde ürünlerini çeşitli testlere tabi tutmaktadır. Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Olimp Protein Tozu Nasıl Kullanılır?

Protein tozlarındaki temel kullanım zamanı spor onrası olarak tavsiye edilmektedir. Ancak kullanım zamanı, ürün içeriği göz önünde bulundurularak yapılması gerekir. Kana hızlı karışan izole bir protein spor sonrası kullanımı uygunken kompleks yapıdaki yavaş emilime sahip protein uzun süre besin alınamayan durumlarda ya da ara öğünlerde kullanılabilir. 

Olimp Protein Tozu Yorumları:

Kullanan sporcular yüksek oranda olumlu geri dönüş bırakmıştır. Tekrar satın alma oranı kategorideki diğer ürünlerden 6% düşüktür. Bunun sebebinin yüksek fiyat politikası sporcular tarafından belirtilen genel kanıdır.

Kaliteli Hammadde:

Olimp yüksek kalite anlayışı ile sadece kriterlerini karşılayan hammadde sağlayıcılarından tedarik yapmaktadır. Bağımsız kuruluşlarca ürünlerini teste tabi tutan marka ürünlerin olası yan etkilerini araştırır. Ve bu süreç sonunda piyasaya sürer. Olimp ürünleri veprotein tozları her daldan sporcunun kullanımı için uygundur. Fitbull'dan satın aldığını üzünler ithalatı son yapılan güncel ürünlerdir.