Muscletech Protein Tozları

Muscletech Protein Tozları

Muscletech protein tozu kategorisindeki ürünler Amerikalı üretici Muscletech'in sporcular için formüle ettiği gıda takviyeleridir. Yüksek kalitede hammadde kullanılan ürünler hedef odaklı üretilmiş olup birçok profesyonel ve amatör sporcu tarafından kullanılmaktadır. Zengin amino asit içeriği ile kas dokusunu besleme özelliği taşır. Yüksek glutamin ve BCAA amino asitleriyle toparlanmaya katkıda bulunur. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Muscletech Protein Tozu Nasıl Kullanılır: 

Muscletech whey protein tozlarının temel kullanım zamanı spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Ürün içerikğine kişisel ihtiyaçlara göre kullanımının belirlenmesi gerekmektedir. Yavaş sindirilebilen kazein ve kompleks ürünler uzun süre besin alınmayan uyku gibi anlarda alınırken izole ve kansantre whey proteinler hızlı kana karışabildiğinden spor sonraları kullanılmalıdır. Kısa ve uzun emilim sürelerine sahip Muscletech protein tozları kombine edilebilir. Günlük protein ihtiyacının en fazla 40%'ı protein takviyelerinden karşılanmalıdır. Whey ve kazein ürünler laktoza karşı hassasiyeti olan sporcular için tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde bu ürünlerin kullanılması tavsiye edilmemektedir. 

 

Muscletech Protein Tozu Kullananlar Ne Dedi?

Olumlu geri dönüş oranı kategori ortalamalarındayken tekrar satın alma oranı kategori ürünlerinin ortalamasından yüksektir. Buradan Muscletech ürünlerinin hedef odaklı ürünler olduğu sonucuna varılabilir. 2016 yılında gelen Platinum serisi ve bu markanın kemiklekmiş ürünü olan Muscletech Nitrotech ürünlerinde tekrar eden satın alma oranı yüksektir. Düşük sayıda gelen olumsuz yorumlar; tat, topaklanma ve kilo aldırma konularında olmuştur. 

 

En İyi Fiyata Satın Al:

Yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş tüm Muscletech protein tozu ürünleri en iyi fiyat ve ücretisz kargo imkanı ile sunulmaktadır. Tüm ürünleri vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz.