Multipower Protein Tozları

Multipower Protein Tozları

Multopwer protein tozu Türkiye'de en fazla tercih edilen protein tozları arasında yer alan gıda takviyesidir. Yüksek kalitede hammadde kullanılarak üretilmiş özgün formulü ile kas gelişimini destekler. Düşük yağ ve şeker oranı ile yağsız kas kütlesinin gelişiminde faydalı olur. İçerdiği yüksek amino asit profili sayesinde toparlanma ve kas dokusunun onarılmasında etkin rol oynamaktadır. Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Multipower Protein Tozları Nasıl Kullanılır?

Protein tozunun kullanım zamanı spor öncesi ve spor sonrası olarak tasiye edilmektedir. Bu ürünlerin kullanılmasında dükkat edilmesi gereken nokta ürün içeriğindeki protein çeşididir. İzole ve whey ağırlıklı ürünler kana hızlı karıştığından spor sonrası kullanımı temel kullanım zamanı olmalıdır. Kompleks ürünler ve kazein proteinler de yavaş sindirime uğradığından uzun süre besin alınamayan süreçlerde tercih edilmelidir. Multipower protein tozlarının spor yapıldığı sürece kullanılmasında bir sakınca yoktur. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların izole ürünü tercih etmesi tavsiye edilmektedir. Hamilelik dönemlerinde bu ürünlerin kullanımı ile ilgili yeterli çalışma bulunmamaktadır. Bu yüzden bu ürünlerin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Kullanılan ürüne aşırı hassasiyet oluşması durumunda doktora başvurulması önerilmektedir. 

 

Multipower Protein Tozu Kullananlar Ne yorum Yaptı?

Multipower hammdde kalitesinin ön planda olduğu bir markadır. Elde edilen sonuçlar büyük oranda hedefe uygun olduğundan ürünler ile ilgili olumlu yorumlar ağırlıktadır. Ürünlerin tekrar kullanım oranı kategorilerindeli ürün ortalamalarından yüksek olsa da son dönemlerde düşüş gözlemlenmektedir. Bunun sebebi markanın yüksek fiyat politikası olarak gösterilmektedir. Kullanan sporcular birim servis maliyetleri konusunda olumsuz yorumlarda bulunmuşlardır. 

 

En İyi Fiyata Satın Al:

Fitbull'da sunulan tüm multipower ürünleri yetkili distribütörce ithal edilmiş güncel üretim serisindeki ürünlerden oluşmaktadır. En iyi fiyat ve üzretsiz kargo imkanı ile satın alabilirsiniz.