Hardline Protein Tozu

Hardline Protein Tozu

Hardline Protein Tozu Nedir?

Hardline protein tozu ürünleri yüksek oranda protein içeren besin takviyeleridir. Kas kütlesinin gelişimi için en önemli makro besin olan proteinlerin bitkisel ve hayvansal kaynaklar kullanılarak çeşitli filtrasyon işlemlerinden geçirilerek elde edilmektedirler. Yüksek kalitede hammadde kullanılarak formüle edilen ürünler ekstra amino asitlerle güçlendirilmiştir.

Türkiye'de en fazla satılan protein tozları arasında olan ürünler birçok sporcunun ilk tercihi olarak dikkat çekmektedir. Geniş ürün gamı ile birçok hedef için uygun ürünlerdir

Devamını oku..

11 Ürün

sayfa başı

11 Ürün

sayfa başı

Hardline Protein Tozları Nasıl Kullanılır?

Hardline protein tozlarının optimum kullanım zamanı ürün içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Izole, whey (Hipro ve Whey 3 Matrix) gibi hızlı emilime sahip ürünleri kullanmak için en uygun zaman spor sonrası süreçtir. Kazein ürünler ise uzun süre besin alınamayan uyku dönemleri için değerlendirmek uygun olacaktır. Bu durumda bu ürünlerin  yatmadan önce kullanımı gerekmektedir. Günlük protein ihtiyacının en fazla 40%'ını gıda takviyelerinden sağlanması tavsiye edilmektedir. Kreatin içerikli ürünler 3 ay boyunca düzenli olarak kullanıldıktan sonra en az 2 hafta ara verilmesi önerilmektedir. Bu kategorideki ürünlerin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması önerilmez. 

Hardline Protein Tozu Zararları - Olası Yan Etkiler

Uzun süreli kullanımı sonucu kaydedilmiş bir zararı bulunmamaktadır. Whey 3 matrix kullanan sporcularda düşük oranda mide bulantısı, ishal durumu ve sivilcelenme yaşanmıştır. Kreatin içerikli ürünlerin kullanımı süresince kilo artışı olabilmektedir. 

Kullananlar Ne Dedi?

Yerli markalara olan ön yargının kırılmasıyla Hardline protein tozları hakkındaki olumlu yorumlar da artmıştır. Bulunan düşük orandaki olumsuz yorumlar arasında kullanılan ucuz amino asit katkısı ve ürünlerin lezzetsiz olmaları ilk sıradadır. Birden fazla kullanım oranı yüksektir. Özellikletekrarlayan kullanım oranı Whey 3 Matrix ürününde aynı kategorideki ürünlerden 20% oranında yüksektir. Bu da ürün içeriğinin etkili olduğunu göstermektedir. 

Hardline Protein Tozu Satın Al:

Tüm Hardline Nutrition ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Güncel üretim tarihlerine sahip 100% orijinal ürünler vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği ile sunulmaktadır.