Dymatize Protein Tozu

Dymatize Protein Tozu

Dymatize protein tozu sektöründeki en eski üreticelerden bir tanesidir. Özellikle izole proteini olan Dymatize ISO 100 dünyada en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle yüksek saflıkta ve lezzet olarak standartların üzerinde beğenilen lezzete sahiptir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Dymatize Protein Tozu Çesitleri

Amerika'da 8 farklı üretimi bulunan Dymatize protein ürünleri Türkiye'ye kısıtlı ürün gamı ile ithal edilmektedir. Şimdiye kadar yumurta proteini, fusion 7 zaman salınımlı proteini ithal edilsede 2015 yılı itibariyle bu ürünlerin ithalatı durmuştur. Dymatize protein tozları arasında en çok tercih edilen ISO 100 ve elite casein ürünü şu an Türkiye'ye ithal edilmektedir. Ürünlerin yetkili distribütörü sport one firmasıdır. Fitbull'dan aldığınız tüm ürünler yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır. 

Dymatize Protein Tozu Fiyatları

En iyi dymatize protein tozu fiyatlarını fitbull' da bulabilirsiniz. Üstelik aynı gün kargo ve vade farksız taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. 

Dymatize Protein Tozu Yorumları

Olumlu geri dönüş oranı yüksek ürünlerdir. Özellikle lezzet konusunda kandi kategorilerindeki diğer ürünlere göre daha fazla beğenilmektedirler. 

Dikkat - Olası Yan Etkiler

Protein takviyeleri düzenli ve sağlıklı bir diyete alternatif değildir. Günlük protein ihtiyacının 30% - 40% ını karşılamak için kullanılması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Mide ameliyatı sonrasındaki kullanımı doktor kontrolünde olması gerekir.