BSN Protein Tozları

BSN Protein Tozları

BSN supplement pazarındaki en deneyimli firmalar arasında bulunan Glanbia çatısı altında bulunmaktadır. 2009 yılından itibaren düzenli olarak Türkiye'ye ithal edilmektedir. Protein tozu kategorisindeki ürünleri kısa zamanda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almıştır. Yüksek hammadde kalitesi ve saflık oranı ile düşük bütçeli sporcuların ilk tercihi olmaya adaydır. Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

BSN Protein Tozu Kullanımı:

Ürün içeriğine ve protein çeşidine göre kullanım zamanı farklılık göstermektedir. Whey ağırlıklı proteinler kana daha hızlı karıştığı içi spor sonrası kullanılmaları tavsiye edilirken kompleks yapıdaki protein tozları uzun süre aç kalınacağı zamanlarda kullanımı önerilmektedir. Protein tozunun emilim hızı kullanım zamanı konusunda belirleyici olmaktadır. Kategorideki ürün sayfalarından detaylı kullanım zamanlarına ulaşılabilir.

 

BSN Protein Tozu Fiyatları: 

En iyi fiyat ve aynı gün ücretsiz kargo imkanı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme olanağı ile. 


Kullananlar Ne Dedi:

Olumlu geri dönüş oranı yüksek ürün gurubudur. Makul fiyat ve yüksek hammadde içeriği sayesinde birçok sporcu tercih etmektedir. Tekrar eden kullanım oranı kategori ortalamalarının üzerinde yer almaktadır. 

 

 Olası Yan Etkiler

  • Laktoz intöleransı olan kişilerde sindirim problemi yapabileceğinden kullanılması önerilmez. Hassas bünyelerde karın kasılmaları, mide bulantısı ve ishal görülebilir.
  • Protein tozu kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.
  • Böbrek probleminiz varsa, whey protein tamamlayıcılarının alımında daha fazla dikkatli olunamsı gerekir. Doktorunuza danışmanız önerilir.