Weider Protein Bar

Weider Protein Bar

Weider protein bar sağlıklı bir ara öğün olarak formüle edilmiş makro besinlerin alınabileceği gıda takviyesidir. Yüksek orandaki protein oranı ile kasların ihtiyacı olan amino asitleri barındırır. Lifli içeriği sayesinde uzun süre tok tutma özelliği bulunmaktadır. İçerisindeki farklı protein çeşitleri ile uzun süre kasları besleyebilme özelliğine sahiptir. Ünlü vücut geliştirici Joe Weider'in kurduğu Weider Global Nutrition Avrupa'da en fazla tercih edilen supplement markaları arasında yer almaktadır. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Weider Protein Barlar Ne İşe Yarar?

Protein barlar, vücuda sürdürülebilir ve devamlılığı olan bir enerji sağlayarak ani kan şekeri düşüşlerinde meydana gelen enerji çöküşlerinin yaşanmasına engel olmaya yardımcı olurken, kas yorgunluğunun gecikmesine ve performans ile direncin artmasına katkıda bulunurlar.

Hızlı bir şekilde emilebilen karbonhidratlar olduklarından, enerji barları kan şekeri seviyesinin daha sabit olmasına ve vücudun glikojen depolarının yenilenmesine katkı sağlarlar. Kas gelişim süreci için ideal atıştırmalıklardır ve şiddetli fiziksel antrenman öncesinde, sırasında ve sonrasında tüketilebilirler.

Weider Protein Bar Satın Al:

Tüm weider ürünleri yetkili distribütörler tarafından ithal edilmiş olup en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla sunulmaktadır. Weider protein barları vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz.