Uniq2go Protein Barlar

Uniq2go Protein Barlar

Uniq2go protein barlar sağlıklı atıştırmalık arayanlar ve protein diyeti uygulayanlar için özel olarak formüle edilmiştir. Unique protein barlar şeker ilavesiz olup yasaklı hammadde içermez. Sporcuların günlük protein ihtiyaçlarını karşılamasında yardımcıdır. Uzun süre tok tutabilme özelliği sayesinde açlık hissini kontrol altında tutar. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Unique Protein Bar Kullanımı:

Ara öğünlerde açlık hissini bastırmak için kullanılabilir. Spor sonrasında vücudun ihtiyacı olan proteinin karşılanmasında yardımcıdır. Uygulanan protein diyetlerinde öğünlere eklenebilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktor kontrolünde kullanılması tavsiye edilmektedir. Özellikle kilo vermeye yönelik düşük kalorili diyetlerde choco light iyi bir alternatif olacaktır. Özgün aromalarıyla farklı damak tatları için uygun ve beğenilen bir ürün olma özelliğine sahiptir. 

Kullannalar Ne Dedi?

Olumlu geri dönüş oranı ve birden fazla satın alma oranı yüksek bir üründür. Power ve choco light ürünleri en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. 

Uniq2go Protein Bar Satın Al:

Üretimii güncel en taze ürünleri Fitabull'dan satın alabilirsiniz. En iyi fiyatlar ve vade farksız taksit imkanı Fitbull'da. 

Dikkat - Olası Yan Etkiler

  • Unique prtoein barlar, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.
  • Hassas bireylerde yüksek dozda kullanımın gevşetici bir etkisi olabilir (ishale sebebiyet verebilir).
  • Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.