Multipower Protein Barlar

Multipower Protein Barlar

Yüksek kalitede ürün formülasyonları ile tanın ünlü Alman üretici Multipower Türkiye'ye düzenli olarak ithal edilmektedir. En fazla tercih edilen ürünleri arasında Multipower protein bar ürünleri de bulunmaktadır. Yüksek protein değerleri ve düşük şeker oranı ile iyi bir ara öğün alternatifidir. Ayrıca protein diyeti uygulayan kişiler için de kullanımı uygundur. Multipower protein barlar lifli içerikleri sayesinde uzun süre tok tutma özelliğine sahiptir. Devamını oku..

4 Ürün

sayfa başı

4 Ürün

sayfa başı

Multipower Protein Bar Kullanımı:

Protein barların kullanımı günlük protein ihtiyacına göre ayarlanabilir. Spor olan günlerde ayrıca whey protein tozu kullanılmıyorsa spor öncesi ve spor sonrası olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca spor olmayan günlerde ara öğün olarak kullanılabilir. Uygulanan diyet doğrultusunda yüksek lifli ve yüksek protein oranına sahip ürünler seçilebilir.

 

Dikkat - Olası Yan Etkiler

  • Prtoein barlar, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.
  • Hassas bireylerde yüksek miktarda tüketilmesi mide problemleri ve ishal ile sonuçlanabilir.
  • Multipower protein barlar kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.

 

Multipower Bar Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Çok yüksek bir oranda olumlu geri dönüş alan multipower barlar özellikle içerik ve lezzet konusunda kullanıcısından tam not almıştır. Tekrar eden kullanım oranı kendi kategorisindeki ürünlerden %8 oranında daha yüksektir. İçerdiği karbonhidrat miktarı ile ilgili düşük bir oranla olsa da olumsuz yorumlar bulunmaktadır.

 

Satın Al:

Yetkili distribütörce ithal edilmiş tüm multipower bar ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile sunulmaktadır. Vade farksız takit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği Fitbull'da.