Grenade Protein Barlar

Grenade Protein Barlar

İngiltere'nin deneyimli supplement üreticisi Grenade 2010 yılında kurulmuştur. 2014 yılından itibaren Türkiye'ye düzenli olarak ithal edilen ürünler birçok sporcu tarafından beğenilmiştir. İlk defa 2016 yılında gelen Grenade protein barlar da lezzet ve içerik olarak beğenilmiş ve birçok sporcu tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca protein diyeti uygulayanlar için iyi birer alternatif olmuştur. Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Grenade Protein Bar Kullananlar Ne Yorum Yaptı:

Özellikle lezzet bakımından kullanıcıları tarafından tam not ile geçmiştir. Olumlu geri dönüş oranı yüksek ve tekrar eden kullanım oranı kategori ortalamasının üzerinde yer almaktadır. Grenade protein barlar 0'a yakın şeker oranı ile sağlıklı atıştırmalık olarak iyi bir alternatiftir. Lifli içeriği sayesinde kaliteli karbonhidrat içerir ve uzun süre tok tutma özelliğine sahiptir. Protein diyeti uygulayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

Satın Al:

Tüm Grenade ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır.