Protein Barlar

Protein Barlar

Protein Bar Nedir?

Protein barlar yüksek protein içeriğine sahip gıdalardır. Kolay taşınabilir ve tüketilebilir olması onu protein tozlarından ayırmaktadır.

Devamını oku..

14 Ürün

sayfa başı

14 Ürün

sayfa başı

Protein Bar Fiyatları

İthal ya da yerli ürün olması, tek servisteki protein miktarı protein bar fiyatları için temel etkendir. Damak zevkine ve kalori ihtiyacına göre ürün tercih edilmelidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Protein barlar, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.
  • Hassas bireylerde yüksek dozda kullanımın dışkı gevşetici bir etkisi olabilir (ishale sebebiyet verebilir).
  • Şeker içeren ürünler kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler. Doktorunuza danışmanız önerilir.
  • Bu tarz ürünlerin yüksek dozlarda tüketilmesi ciddi miktarda bir kalori alımı anlamına geldiği için, diyet yapan bireyler bu maddeleri dikkatli kullanmalıdırlar. Bu tür durumlarda doktorunuza veya diyetisyeninize danışmanız önerilir.

Satın Al:

Fitbullda satışı gerçekleştirilen tüm protein bar ürünleri güncel üretim serisindeki en son ithal edilen ürünlerden oluşmaktadır. Tüm barlar iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile sunulmaktadır.
Ürünler saklama koşullarına uygun ortamlarda depolanmakta kargolanmadan önce kutu koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Protein barlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve telefonda sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu telefonu arayabilirsiniz.