Protan

Protan

Protan 1987 yılında kurulmuştur. Bu yıldan itibaren en fazla tercih edilen yarışma boyası olarak vücut geliştirici sporcular tarafından tercih edilmiştir. 1000’den fazla vücut geliştirme şovunda kullanılmıştır. NPC, IFBB ve Mr. Olypia nın resmi sponsorları arasındadır. Podyumda en iyi renk tonuyla seyircilerin karşısına çıkmak isteyen profesyoneller için geliştirilmiştir.

Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Pro Tan Takımı

Vücut geliştirme müsabakalarından tanındık birçok sporcu ile sponsorluk çalışması yürütmektedir. Dexter Jackson, Janet Layug, Rodney Razor, Angeles Burke, ve Ryan Terry Pro Tan takımının en önemli sporcuları olarak sayılabilir.

Pro Tan Ürünleri

Spreyler, bronzlaşma kremleri başta olmak üzere 4 kategoride ürün geliştirmektedir. 20’den fazla ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Pro Tan Türkiye

Pro Tan Türkiye’ye overnight bronzlaştırıcı ve vücut yağları ile 2014 yılında giriş yapmıştır. Düzenli olarak ithalatı bulunmamaktadır.

Pro Tan Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Pro Tan ürünleri güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.