Prostat Bitkisel Tedavi Ürünleri

Prostat Nedir?

Prostat büyümesi sonucunda çok sık idrar yapma ihtiyacı doğar. Bu aynı zamanda ağrıya ve cinsel performansta bir düşüşe sebep olur. Vitamin, mineral ve bitkisel özütlerden oluşan bazı doğal besin takviyeleri, anormal prostat işlevselliği ile ilgili cinsel ve üriner rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olurlar.

Devamını oku..

2 Ürün

sayfa başı

2 Ürün

sayfa başı

Prostat Bitkisel Tedavi Ürünleri Ne İşe Yarar

  • Testosteron cinsel sağlıkta olduğu kadar prostat sağlığı açısından da çok büyük role sahiptir. Testosteronun dihidrotestosterona (DHT) dönüştürülmesi vücut için ciddi sonuçlara neden olabilir. Bunlardan bazıları prostat büyümesi, kellik ve prostat kanseri oluşumudur. Prostat büyümesi idrara çıkma sıklığını arttırabilirken aynı zamanda ağrılara sebebiyet verir ve cinsel performansın düşmesine yol açar.
  • Testosteronun dihidrotestosterona dönüşümünü engelleyerek prostat sağlığının korunmasına katkıda bulunan çeşitli tamamlayıcı maddeler mevcuttur. Bu tarz ürünlerin bileşen maddeleri; bitki özütleri, veya anormal prostat işlevi nedeni ile oluşan idrar yolu ile ilgili ya da cinsel rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olan vitamin veya mineraller olabilir.
Dikkat -Olası Yan Etkileri
Besinsel tamamlayıcı maddeler, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.