Promera

Promera

2007 yılında Promera Health LLC tarafından kurulmuştur. Bugüne 8 kategoride 40 farklı ürün üretimi gerçekleştirmektedir. En iyi hammaddeleri kullanarak en iyi ürünleri üretmeyi hedefleyen firma birçok sporcunun güvenini kazanmıştır. Promera ürünleri bugün 9 ülkede 150’den fazla satış notasında satılmaktadır.

Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Promera Ürünleri

Patentli Con-Cret teknolojisi kullanılan ürünler konsantre boylarda minimum ürün kullanımı ile maksimum verim ve etkiyi hedefler. Con-cret creatine bu markanın Amerika’da en fazla satan ürünü olmuştur. Aynı ürün 2011 ve 2012 yıllarında da ödüle layık görülmüştür.

Promera Türkiye

Promera Sports Türkiye’ye Con-Cret konsantre kreatin ürünü ile satışa sunulmaktadır. 2014 yılında Türkiye pazarına giren marka bu ürünüyle birçok orta-ileri seviye sporcunun ilk tercihi olmayı başarmıştır.

Promera Sports Takımı

Birçok sporcu ile sponsorluk çalışması yürütmektedir. Fred Smalls, Brittni Shae, Blane Sumner, Tiffany Cogan ve Dan Stein bu sporcular arasında yer almaktadır. Aynı zamanda deneyimli marka birçok müsabakada da sponsor olarak yer almıştır.

Promera Sports Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Promera Sports ürünleri güncel ithalatı ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.