PowerBar

PowerBar

PowerBar 1986 yılında Kaliforniya’da kurulmuştur. Maraton, bisiklet gibi dayanıklılık sporlarında uzmanlaşmıştır. Pazara ilk olarak enerji barları ile giriş yapmıştır. 2000 yılında dünyanın en büyük gıda hazır gıda üreticilerinden Nestle tarafından devralınmıştır. 30 yıldan fazla faaliyette olan deneyimli firma bugün 40 ülkede 750’den fazla satış noktasıyla sporculara ulaşmaktadır. Dayanıklılık gerektiren spor dallarında en fazla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Devamını oku..

5 Ürün

sayfa başı

5 Ürün

sayfa başı

PowerBar Ürünleri

Karbonhidrat, protein ve mineral ürünlerinde uzmanlaşmıştır. Enerji jelleri, protein barlar üretimini yaptığı en fazla tercih edilen ürünlerdir. 50’ye yakın ürün gamı ile Amerika’da özellikle bisikletçilerin sıklıkla tercih ettiği ürünleri bulunmaktadır. 2015 yılında dünyada ilk defa protein wafer (protein gofret) üretimi yapan firma ünvanına sahiptir. Ar-ge departmanına yaptığı yatırımlar ile yeni formüllü ürünler üretmeye devam etmektedir. Deneyimli firma birçok supplement üreticisine ilham kaynağı olmuştur.

PowerBar Türkiye

PowerBar ilk defa Türkiye’ye 2010 yılında GNC’nin ithalatı ile giriş yapmıştır. Bu yıldan itibaren düzenli olarak ithal edilen PowerBar dayanıklılık sporları ile ilgilenenlerin favorisi olmuştur. PowerBar original energy gel ve Protei Plus protein bar en fazla tercih edilen ürünleri olarak sıralanabilir.

PowerBar Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız PowerBar ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.