Power System

Power System

Power System ürünleri Well Plus Trade "WPT" tarafından üretilmektedir. Slim system ve Sedvital markaları da WPT çatısı altında bulunmaktadır. Hamburg'ta kurulmuş olan şirketin ürünleri arasında en dikkat çeken ve global pazarda hizmet veren markalardan bir tanesidir.

Devamını oku..

11 Ürün

sayfa başı

11 Ürün

sayfa başı

Power System Sport Üretim Standartları

Uluslararası ISO ve IFS sertifikalarına sahip olan Power System ürünlerinde Avrupa menşeili hammaddeler kullanılmaktadır. Yüksek saflıkta kullanılan hammaddeler WPT’ye ait modern üretim tesislerinde işlenip paketlenmektedir. 10 ülkede satışı sunulan Power System ürünleri 190’dan fazla satış noktasında yer almaktadır. Ürün üretimlerinde 2 aşamalı üretim süreci kullanılmaktadır. Bu sayede veriler düzenli kontrol edilerek içeriğin %100 gerçek değerleri yansıtması sağlanır.

Power System Sport Ürünleri

Power system 2016 yılı itibari ile 23 ürün gamı ile Almanya’da satışa sunulmaktadır. Vegan protein ve AGO (Arginin Glycin Ornithin) gibi farklı ürünleri ile yenilikçi ürünler üretmeyi sürdürmektedir.

Power Sytem Sport Türkiye

2011 yılında türkiye pazarına giriş yapmıştır. Aralıklarla ithalatı gerçekleşmektedir. 2016 yılı itibariyle toplamda 11 ürün ile sporculara ulaşmıştır. Türkiye'de birçok sporcu tarafından kullanılan ürünü Power System L-carnitine kendi kategorisinde oldukça başarılı görülmektedir. Tek serviste 3600 mg l-carnitine içeriğiyle aynı kategorikteki birçok ürünün önünde yer almaktadır. CLA ürünü ise yine tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Power System Sport Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Power System ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.