Pharmaton

Pharmaton

Ünlü multivitamin Pharmaton Boehringer Ingelheim çatısı altında bulunmaktadır. Multivitamin sektöründe en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kaliteli hammadde ve özgün içeriği ile özellikle kış aylarında kullanım oranı en fazla olan multivitaminler arasında yer almaktadır. Kapsül, pastil, toz ve sıvı formları bulunan ürün Türkiye’de sadece kapsül ve efervesan tablet olarak sunulmaktadır. Düzenli olarak ithalatı Türkiye’ye bulunmaktadır.

Devamını oku..

5 Ürün

sayfa başı

5 Ürün

sayfa başı

Boehringer Ingelheim Hakkında Kısa Bilgi

1985 yılında kurulmuştur. Dünyanın en büyük ilaç şirketleri arasında gösterilmektedir. Merkezi Almanya’da olan firmanın dünya genelinde 47.500 çalışanı bulunmaktadır. Araştırma – geliştirme departmanına yaptığı yatırımlarla sektördeki en yenilikçi firmalardan birisi olmuştur. Bugün 70’in üzerinde ülkede ürünleri satışa sunulurken 5000’in üzerinde satış noktasında ürünleri satılmaktadır.

Pharmaton Üretim Standartı

Hammadde kalitesinin üst seviye olduğu Pharmaton bağımsız laboratuvarlarca teste tabi tutulur.

Pharmaton Vitamin Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Pharmaton ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.