Bu ürün artık satılmamaktadır.

Optimum Serious Mass 5450 gr + Optimum Creatine Paketi

Stok Durumu : Stokta yok

99TL
99TL
Havale/EFT: 94,05 TL TL (%5 indirim)

Sizin Seçiminiz:

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
-
Menşei
ABD ABD
SKT
01/2021
Form
Toz

Hazırlanışı

1 servis (2 ölçek) Optimum Serious Mass 300 - 750 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanır. Shaker yardımı ile 15-20 sn çalkalamak karışımın hazırlanması için yeterlidir.
Püf Noktalar: Damak tadına göre eklenen sıvı miktarı değiştirilebilir. Topaklanmayı önlemek için önce sıvı sonrasında ON Serious Mass eklenmelidir. Su, süt ya da tercih edilen meyve suları ile karıştırılarak hazırlanabilir. Blenderdan geçirilen meyveler karışıma eklenebilir.

Kullanım Zamanı

Optimum Serious mass kilo kazanımı için formüle edilmiş yüksek kalorili gıda takviyesidir. Tavsiye edilen kullanım zamanı spor sonrası, öğün araları ve yatmadan önceki zaman dilimleridir.
Püf Noktalar: Spor sonrası kullanımlarda süt tercih edilecekse yağsız ya da yarım yağlı süt kullanılmalıdır. Protein tozları ve kreatin ürünleriyle içeriği güçlendirilebilir. Ürünün tavsiye edilen 1 servis miktarı 2 ölçek ve 334'gr dır. Kullanım tablosu bu doğrultuda değerlendirilmelidir.

Optimum Creatine Powder:

Öncelikli kullanım zamanı spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Spor olmayan günlerde sabah kahvaltı sonrası 1 servis kullanılmalıdır.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-651 Ölçek1-2 Ölçek2 Ölçek
65-801-2 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek
80-952 Ölçek2-3 Ölçek3 Ölçek
45-551/2-1 Ölçek1 Ölçek1-2 Ölçek
55-651 Ölçek1-2 Ölçek2 Ölçek
65-751-2 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

  • Olumlu %100
  • Tekrar Kullandı %64
  • Olumsuz %0

Maddelerle Optimum Serious Mass 5450 gr + Optimum Creatine Paketi

  • Serious Mass, tek servisteki yüksek kalori oranı ile hacim kazanımını destekler. Düşük şeker ve yağ oranı ile yağlanma riskini azaltır.
  • Glutamin içeriği bulunur.
  • Optimum Creatine Powder enerji kaynağı olan ATP üretimini destekler. Katkı Maddesi ve Aspartam İçermez

Bunlara Dikkat Edin

Optimum Serious Mass 5450 gr + Optimum Micronised Creatine 300 gr:

Ünlü Amerikalı supplement üreticisi Glanbia çatısı altında bulunan ve tüm dünyada 50'den fazla ülkede satışa sunulan kilo aldırıcı gıda takviyesidir. Türkiye'de en fazla satılan mass gainer ürünleri arasında olup olumlu yorum ve tekrar kullanım oranları kategori ortalamasının üzerinde yer almaktadır. Optimum Creatine 70'den fazla ülkede satışa sunulan ve tüm dünyada en fazla satılan creatine ürünleri arasında yer alan sporcular için tasarlanmış gıda takviyesidir. GMP standartlarına uygun Optimum Nutrition tesislerinde üretilir.

Dikkat - Zararları ve Olası Yan Etkiler:

Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 17 yaş altındaki çocukların doktor gözetminde kullanmaları tavsiye edilir. Hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile yeterli araştırma yoktur. Bu dönemlerde kullanılması tavsiye edilmez. Böbreğe bağlı rahatsızlık geçiren kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Kullanımı sonucu kaydedilmiş belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Önerilen dozun üzerine çıkılmamalıdır. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, önlem ya da tedavisinde kullanılmaz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (1)
kalite
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
creatin ve mas gaineri ayrı ayrı almamak için güzel kombine, yanındaki hediyelerle baya uyguna gelecek benim için teşekkürler fitbull Yorum yapan: (16.06.2018 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Optimum Serious Mass 5450 gr + Optimum Creatine Paketi
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat