Optimum Serious Mass 5450 gr + Glutamine Paketi

Optimum Serious Mass 5450 gr + Glutamine Paketi ürününün temel özelliklerini maddelerle özetlemek gerekirse:

  • Serious Mass, tek servisteki yüksek kalori oranı ile hacim kazanımını destekler. Düşük şeker ve yağ oranı ile yağlanma riskini azaltır.
  • Glutamin yoğun spor dönemlerinde toparlanmaya destek olur.

Optimum Serious Mass 5450 gr + Glutamine Paketi Nasıl Hazırlanır?

1 servis (2 ölçek) Optimum Serious Mass 300 - 750 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanır. Shaker yardımı ile 15-20 sn çalkalamak karışımın hazırlanması için yeterlidir.
Püf Noktalar: Damak tadına göre eklenen sıvı miktarı değiştirilebilir. Topaklanmayı önlemek için önce sıvı sonrasında ON Serious Mass eklenmelidir. Su, süt ya da tercih edilen meyve suları ile karıştırılarak hazırlanabilir. Blenderdan geçirilen meyveler karışıma eklenebilir.

Optimum Serious Mass 5450 gr + Glutamine Paketi Ne Zaman Kullanılır?

Optimum Serious mass kilo kazanımı için formüle edilmiş yüksek kalorili gıda takviyesidir. Tavsiye edilen kullanım zamanı spor sonrası, öğün araları ve yatmadan önceki zaman dilimleridir.
Püf Noktalar: Spor sonrası kullanımlarda süt tercih edilecekse yağsız ya da yarım yağlı süt kullanılmalıdır. Protein tozları ve kreatin ürünleriyle içeriği güçlendirilebilir. Ürünün tavsiye edilen 1 servis miktarı 2 ölçek ve 334'gr dır. Kullanım tablosu bu doğrultuda değerlendirilmelidir.

Optimum Glutamine Powder:

Öncelikli kullanım zamanı spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Spor olmayan günlerde sabah kahvaltı sonrası 1 servis kullanılmalıdır.

© Copyright 2024 by Fitbull.com®. Tüm Hakları Saklıdır.