Bu ürün artık satılmamaktadır.

Optimum Gold Standard Whey 908 gr + BCAA Paketi

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Stok Durumu : Stokta yok

0TL
0TL
Havale/EFT: 0,00 TL TL (%5 indirim)

Sizin Seçiminiz:

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
-
Menşei
Birleşik Krallık Birleşik Krallık
SKT
12/2018
Form
Toz

Hazırlanışı

1 ölçek 30g Optimum Whey protein tozu 200-350 ml su ya da yağsız sütle 10-15 sn karıştırılarak hazırlanabilir.
1 ölçek Optimum BCAA 5000 Powder bir bardak (120 - 200 ml) suda kaşık yardımıyla karıştırılarak hazırlanabilir.

Kullanım Zamanı

Whey protein ürünleri kana hızlı karıştıklarından öncelikli kullanım zamanları spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda Optimum whey protein tozu spor öncesi ve ara öğünlerde de kullanılabilir.
BCAA'nın ise öncelikli kullanım zamanı spor sırasında ve spordan hemen sonradır. Kişisel ihtiyaç ve spor seviyesi de göz önünde bulundurularak spordan yarım saat önce de kullanılabilir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-651-2 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek
65-802 Ölçek2-3 Ölçek3 Ölçek
80-952-3 Ölçek3 Ölçek3-4 Ölçek
45-551/2 Ölçek1 Ölçek2 Ölçek
55-651 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek
65-751 Ölçek2 Ölçek3 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

  • Olumlu %84
  • Tekrar Kullandı %55
  • Olumsuz %16

Maddelerle Optimum Gold Standard Whey 908 gr + BCAA Paketi

Bunlara Dikkat Edin

Optimum Gold Standard Whey 908 gr + BCAA Paketi:
Optimum Gold Whey protein, alanında en çok tercih edilen her seviyeden sporcunun kullanımına uygun protein gıda takviyesi ürünüdür. Optimum Gold Whey bir serviste 24 gram kaliteli protein içerir. Optimum BCAA 70'den fazla ülkede satışa sunulan ve tüm dünyada en fazla satılan BCAA ürünleri arasında yer alan gıda takviyesidir.

Yan Etkileri
Bu ürünler yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir. Tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocukların hamile ve emzirme dönemlerindeki kadınların, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Kullanımı sonucu kaydedilmiş belirgin bir zarara rastlanmamıştır. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Süt, soya (lesitin) ürünü içerir. Yumurta, fındık glüten, ve yerfıstığı ürünleri işleyen bir tesiste üretilmiştir. Fenilalanin içerir
Bu ürün, soya fasulyesinden türetilen süt ve lesitin (karıştırma kabiliyetini artırmak için) içerir. Peynir altı suyu içerir. Gıda takviyeleridir. Kilo vermek içi kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı serin ve nemsiz ortamlarda muhafaza edin.

Optimum Gold Standard Whey 908 gr + BCAA Paketi Satın Al
Ürünler üretici firma olan Glanbia tarafından Türkiye'ye ithal edilmektedir. Optimum Nutrition'ın İngiltere'deki fabrikasında üretilmektedir. Fitbull'da satılan ürünler Glanbia ithalatı olup 100% orijinaldir. Tüm Optimum Nutrition ürünlerini en iyi fiyatla Fitbull'dan satın alabilirsiniz.
Ürünler uygun ortamlarda depolanmakta ve kargolanmadan dış koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir. Kargo aşamasında ters dönen protein kutusunun yukarıya baskı yapması sonucu iç koruma bandı kapağa yapışabilmektedir. Dikkate alınız

Facebook Yorumları

Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Optimum Gold Standard Whey 908 gr + BCAA Paketi
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat