Bu ürün artık satılmamaktadır.

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + Glutamine Kombinasyonu

Stok Durumu : Stokta yok

99TL
99TL
Havale/EFT: 94,05 TL TL (%5 indirim)

Sizin Seçiminiz:

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
-
Menşei
ABD ABD
SKT
01/2021
Form
Toz

Hazırlanışı

Optimum Gold Standard whey protein tozları Spoon Stirred teknolojisi ile üretilmektedir. Bu sayede shaker kullanmadan kaşık yardımı ile hazırlamak mümkündür. Topaklanma önleyici bu teknoloji tozun sıvı içerisinde homojen olarak karışmasını sağlar. 1 ölçek (30g) Optimum Whey protein tozu ile tercih edilen 200-350 ml sıvı 10-15 sn karıştırılarak karışım hazırlanır

İpucu: Optimum 100% Gold Whey proteinin yoğunluğu, damak tadına göre kullanılan sıvı miktarı değiştirilerek ayarlanabilir. Su, süt ya da tercih edilen meyve suyu kullanılarak hazırlanabilir. Sevilen meyveler eklenip blender ile öğütülerek hazırlanabilir. Özellikle spor sonrası kullanımlarda yağlı süt karışımın sindirim süresiniz uzatacağından bu durumlarda eğer süt kullanılacaksa yağsız süt kullanılması tavsiye edilmektedir.

1 servis (1 ölçek) Optimum Glutamine 120-250 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanmalıdır.

Püf Noktalar: Ürün aromasızdır. Damak tadına göre eklenen sıvı miktarı değiştirilebilir. Sevilen meyve suları ile birlikte karıştırılabilir. BCAA ve kreatin ile karıştırılarak daha güçlü bir karışım elde edilebilir.

Kullanım Zamanı

Optimum Gold Standard Whey:

Whey protein ürünleri kana hızlı karıştıklarından öncelikli kullanım zamanları spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda Optimum whey protein tozu spor öncesi ve ara öğünlerde de kullanılabilir. İçerdiği yüksek amino asit profili ile spor yapılmayan günlerde kullanımının toparlanmaya olumlu etkisi olacaktır. Spor yapılmayan günlerde sabah uyanır uyanmaz ve ara öğünlerde kullanılabilir. Spor branşı, seviyesi, ve antrenman yoğunluğuna göre kullanımı ayarlanmalıdır.

Optimum Glutamine Powder:

WÖncelikli kullanım zamanı spordan hemen sonra veya gece yatmadan öncedir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-651-2 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek
65-802 Ölçek2-3 Ölçek3 Ölçek
80-952-3 Ölçek3 Ölçek3-4 Ölçek
45-551/2 Ölçek1 Ölçek2 Ölçek
55-651 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek
65-751 Ölçek2 Ölçek3 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

  • Olumlu %95
  • Tekrar Kullandı %56
  • Olumsuz %5

Maddelerle Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + Glutamine Kombinasyonu

  • Optimum Gold Standard, whey protein izolesiyle hazırlanmış yüksek saflıkta protein ham maddesi kullanılmıştır.
  • Optimum Gold Standard, damak tadına uygun lezzetli aromaları ilave şeker içermez. Sindirim kolaylaştırıcı enzimlerle sindirimi kolaylaştırılmıştır.
  • Optimum Glutamin, tüm dünyada en fazla tercih edilen glutamin ürünleri arasında yer almaktadır.

Bunlara Dikkat Edin

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + Glutamine Powder 630 gr Kombinasyonu:

Optimum Gold 100 Whey protein, hızlı sindirilmesi ve zengin amino asit desteği sunmasıyla aktif sporcular tarafından sürekli kullanılabilir. Whey protein izoleleri ise whey'in en saf halidir ve Optimum Gold Standard 100% Whey Protein'in de ana bileşenidir. Optimum Gold Whey her serviste 24 gram anında sindirilen protein sağlarken düşük yağ, kolestrol ve laktaz oranıyla yağsız kas kütlesi için doğru seçimdir. Optimum glutamine yüksek kalitede ham madde kullanılarak hazırlanmış saf glutamin amino asiti içeren gıda takviyesidir. 70'den fazla ülkede satışa sunulan ve tüm dünyada kategorisinde en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
16 yaşından küçük çocukların ve hamile ve emzirme dönemlerindeki kişilerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Glutamin kullanımı siroz, ve karaciğere bağlı hastalığı bulunan kişilerin semptomlarını kötüleştirebilir. Bu durumlarda kullanımı tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat'a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Laktozla birlikte kullanımı laktozun etkisini azaltır. Kemoterapi için alınan ilaçlar ile birlikte kullanılması tavsiye edilmez. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyeleridir. Herhangi bir hastalığın tedavi teşhis yada önlenmesi için kullanılmaz.

Satın Al:
Fitbull'da satılan Optimum Nutrition ürünleri yetkili distribütör aynı zamanda üretici firma olan Glanbia firmasının ithalatıdır. Tüm ürünler güncel ithalat serisindeki ürünlerden oluşmaktadır.
Ürünler uygun ortamlarda depolanmakta olup kargolanmadan önce dış koruma bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (1)
t-shirt baskı beden çok iyi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
t-shirtun kalitesi çok iyi teşekkürler Yorum yapan: (18.07.2018 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + Glutamine Kombinasyonu
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat