Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + Glutamine Kombinasyonu

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + Glutamine Kombinasyonu ürününün temel özelliklerini maddelerle özetlemek gerekirse:

  • Optimum Gold Standard, whey protein izolesiyle hazırlanmış yüksek saflıkta protein ham maddesi kullanılmıştır.
  • Optimum Gold Standard, damak tadına uygun lezzetli aromaları ilave şeker içermez. Sindirim kolaylaştırıcı enzimlerle sindirimi kolaylaştırılmıştır.
  • Optimum Glutamin, tüm dünyada en fazla tercih edilen glutamin ürünleri arasında yer almaktadır.

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + Glutamine Kombinasyonu Nasıl Hazırlanır?

Optimum Gold Standard whey protein tozları Spoon Stirred teknolojisi ile üretilmektedir. Bu sayede shaker kullanmadan kaşık yardımı ile hazırlamak mümkündür. Topaklanma önleyici bu teknoloji tozun sıvı içerisinde homojen olarak karışmasını sağlar. 1 ölçek (30g) Optimum Whey protein tozu ile tercih edilen 200-350 ml sıvı 10-15 sn karıştırılarak karışım hazırlanır

İpucu: Optimum 100% Gold Whey proteinin yoğunluğu, damak tadına göre kullanılan sıvı miktarı değiştirilerek ayarlanabilir. Su, süt ya da tercih edilen meyve suyu kullanılarak hazırlanabilir. Sevilen meyveler eklenip blender ile öğütülerek hazırlanabilir. Özellikle spor sonrası kullanımlarda yağlı süt karışımın sindirim süresiniz uzatacağından bu durumlarda eğer süt kullanılacaksa yağsız süt kullanılması tavsiye edilmektedir.

1 servis (1 ölçek) Optimum Glutamine 120-250 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanmalıdır.

Püf Noktalar: Ürün aromasızdır. Damak tadına göre eklenen sıvı miktarı değiştirilebilir. Sevilen meyve suları ile birlikte karıştırılabilir. BCAA ve kreatin ile karıştırılarak daha güçlü bir karışım elde edilebilir.

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + Glutamine Kombinasyonu Ne Zaman Kullanılır?

Optimum Gold Standard Whey:

Whey protein ürünleri kana hızlı karıştıklarından öncelikli kullanım zamanları spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda Optimum whey protein tozu spor öncesi ve ara öğünlerde de kullanılabilir. İçerdiği yüksek amino asit profili ile spor yapılmayan günlerde kullanımının toparlanmaya olumlu etkisi olacaktır. Spor yapılmayan günlerde sabah uyanır uyanmaz ve ara öğünlerde kullanılabilir. Spor branşı, seviyesi, ve antrenman yoğunluğuna göre kullanımı ayarlanmalıdır.

Optimum Glutamine Powder:

WÖncelikli kullanım zamanı spordan hemen sonra veya gece yatmadan öncedir.

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + Glutamine Kombinasyonu Ürün Yorumları

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + Glutamine Kombinasyonu ürünü sitemiz kullanıcıları tarafından 1 yorumda ortalama 4.75 puan ile derecelendirilmiştir.

  • t-shirt baskı beden çok iyi

    Puan: 4.75

    t-shirtun kalitesi çok iyi teşekkürler

    Yorumu yapan: murathan | 18-07-2018

© Copyright 2024 by Fitbull.com®. Tüm Hakları Saklıdır.