Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + BCAA 5000 345 gr

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + BCAA 5000 345 gr Kombinasyonu ürününün temel özelliklerini maddelerle özetlemek gerekirse:

 • Optimum Gold Standard, whey protein izolesiyle hazırlanmış yüksek saflıkta protein ham maddesi kullanılmıştır.
 • Optimum Gold Standard, damak tadına uygun lezzetli aromaları ilave şeker içermez. Sindirim kolaylaştırıcı enzimlerle sindirimi kolaylaştırılmıştır.
 • Optimum BCAA 5000 en çok bulunan formda 2:1:1 oranına sahiptir. Türkiye'de en fazla satılan BCAA amino asitleri arasında yer alır.
 • B6 vitamini ile birlikte tüketilmeleri tavsiye edilir.

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + BCAA 5000 345 gr Nasıl Hazırlanır?

Optimum Gold Standard whey protein tozları Spoon Stirred teknolojisi ile üretilmektedir. Bu sayede shaker kullanmadan kaşık yardımı ile hazırlamak mümkündür. Topaklanma önleyici bu teknoloji tozun sıvı içerisinde homojen olarak karışmasını sağlar. 1 ölçek (30g) Optimum Whey protein tozu ile tercih edilen 200-350 ml sıvı 10-15 sn karıştırılarak karışım hazırlanır

1 ölçek Optimum BCAA 5000 Powder bir bardak (120 - 200 ml) su ile shaker yardımı ile 5-10 sn çalkalanarak alınmalıdır.

Püf Noktalar: Saf ve serbest formda olan Optimum BCAA shaker olmayan durumlarda kolay çözünebilme özeliği sayesinde kaşıkla karıştırılarak hazırlanabilir. Glutamin, kreatin, pre-workout ürünleri ile birlikte karıştırılarak hazırlanabilir. Emilim hızını etkilelemek için protein tozu ve gainer ürünleri ile karıştırılması tavsiye edilmez.

İpucu: Optimum 100% Gold Whey proteinin yoğunluğu, damak tadına göre kullanılan sıvı miktarı değiştirilerek ayarlanabilir. Su, süt ya da tercih edilen meyve suyu kullanılarak hazırlanabilir. Sevilen meyveler eklenip blender ile öğütülerek hazırlanabilir. Özellikle spor sonrası kullanımlarda yağlı süt karışımın sindirim süresiniz uzatacağından bu durumlarda eğer süt kullanılacaksa yağsız süt kullanılması tavsiye edilmektedir.

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + BCAA 5000 345 gr Ne Zaman Kullanılır?

Optimum Gold Standard Whey:

Whey protein ürünleri kana hızlı karıştıklarından öncelikli kullanım zamanları spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda Optimum whey protein tozu spor öncesi ve ara öğünlerde de kullanılabilir. İçerdiği yüksek amino asit profili ile spor yapılmayan günlerde kullanımının toparlanmaya olumlu etkisi olacaktır. Spor yapılmayan günlerde sabah uyanır uyanmaz ve ara öğünlerde kullanılabilir. Spor branşı, seviyesi, ve antrenman yoğunluğuna göre kullanımı ayarlanmalıdır.

Optimum BCAA 5000:

Öncelikli kullanım zamanı spordan hemen sonradır. Kişisel ihtiyaç ve spor seviyesi de göz önünde bulundurularak spordan yarım saat önce de kullanılabilir.

Püf Noktalar:Ağır antrenman dönemlerinde spor olmayan günlerde sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek kullanılabilir. Onun dışında spor olmayan günlerde kullanımına gerek yoktur. 1 servis ürün 5 g dır kullanım tablosu bu doğrultuda değerlendirilmelidir.

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + BCAA 5000 345 gr Ürün Yorumları

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + BCAA 5000 345 gr ürünü sitemiz kullanıcıları tarafından 2 yorumda ortalama 5 puan ile derecelendirilmiştir.

 • optimum

  Puan: 5

  siparişimizi verdik ürünümüzü bekliyoruz. kampanya gerçekten harika optimum bu işi en iyi yapan markalardan birisi. fiyat açısından süper bir kombin olmuş.

  Yorumu yapan: Yasin | 09-07-2018

 • marka

  Puan: 5

  sipariş vermiştim şimdi geldi ürünler saglam yanında bide baska hediyelerde yollamıslar protein bar gibi

  Yorumu yapan: metehan | 18-06-2018

© Copyright 2024 by Fitbull.com®. Tüm Hakları Saklıdır.