Bu ürün artık satılmamaktadır.

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + BCAA 5000 345 gr

Stok Durumu : Stokta yok

99TL
99TL
Havale/EFT: 94,05 TL TL (%5 indirim)

Sizin Seçiminiz:

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
-
Menşei
ABD ABD
SKT
04/2020
Form
Toz

Hazırlanışı

Optimum Gold Standard whey protein tozları Spoon Stirred teknolojisi ile üretilmektedir. Bu sayede shaker kullanmadan kaşık yardımı ile hazırlamak mümkündür. Topaklanma önleyici bu teknoloji tozun sıvı içerisinde homojen olarak karışmasını sağlar. 1 ölçek (30g) Optimum Whey protein tozu ile tercih edilen 200-350 ml sıvı 10-15 sn karıştırılarak karışım hazırlanır

1 ölçek Optimum BCAA 5000 Powder bir bardak (120 - 200 ml) su ile shaker yardımı ile 5-10 sn çalkalanarak alınmalıdır.

Püf Noktalar: Saf ve serbest formda olan Optimum BCAA shaker olmayan durumlarda kolay çözünebilme özeliği sayesinde kaşıkla karıştırılarak hazırlanabilir. Glutamin, kreatin, pre-workout ürünleri ile birlikte karıştırılarak hazırlanabilir. Emilim hızını etkilelemek için protein tozu ve gainer ürünleri ile karıştırılması tavsiye edilmez.

İpucu: Optimum 100% Gold Whey proteinin yoğunluğu, damak tadına göre kullanılan sıvı miktarı değiştirilerek ayarlanabilir. Su, süt ya da tercih edilen meyve suyu kullanılarak hazırlanabilir. Sevilen meyveler eklenip blender ile öğütülerek hazırlanabilir. Özellikle spor sonrası kullanımlarda yağlı süt karışımın sindirim süresiniz uzatacağından bu durumlarda eğer süt kullanılacaksa yağsız süt kullanılması tavsiye edilmektedir.

Kullanım Zamanı

Optimum Gold Standard Whey:

Whey protein ürünleri kana hızlı karıştıklarından öncelikli kullanım zamanları spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda Optimum whey protein tozu spor öncesi ve ara öğünlerde de kullanılabilir. İçerdiği yüksek amino asit profili ile spor yapılmayan günlerde kullanımının toparlanmaya olumlu etkisi olacaktır. Spor yapılmayan günlerde sabah uyanır uyanmaz ve ara öğünlerde kullanılabilir. Spor branşı, seviyesi, ve antrenman yoğunluğuna göre kullanımı ayarlanmalıdır.

Optimum BCAA 5000:

Öncelikli kullanım zamanı spordan hemen sonradır. Kişisel ihtiyaç ve spor seviyesi de göz önünde bulundurularak spordan yarım saat önce de kullanılabilir.

Püf Noktalar:Ağır antrenman dönemlerinde spor olmayan günlerde sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek kullanılabilir. Onun dışında spor olmayan günlerde kullanımına gerek yoktur. 1 servis ürün 5 g dır kullanım tablosu bu doğrultuda değerlendirilmelidir.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-651-2 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek
65-802 Ölçek2-3 Ölçek3 Ölçek
80-952-3 Ölçek3 Ölçek3-4 Ölçek
45-551/2 Ölçek1 Ölçek2 Ölçek
55-651 Ölçek2 Ölçek2-3 Ölçek
65-751 Ölçek2 Ölçek3 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

  • Olumlu %100
  • Tekrar Kullandı %56
  • Olumsuz %0

Maddelerle Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + BCAA 5000 345 gr Kombinasyonu

  • Optimum Gold Standard, whey protein izolesiyle hazırlanmış yüksek saflıkta protein ham maddesi kullanılmıştır.
  • Optimum Gold Standard, damak tadına uygun lezzetli aromaları ilave şeker içermez. Sindirim kolaylaştırıcı enzimlerle sindirimi kolaylaştırılmıştır.
  • Optimum BCAA 5000 en çok bulunan formda 2:1:1 oranına sahiptir. Türkiye'de en fazla satılan BCAA amino asitleri arasında yer alır.
  • B6 vitamini ile birlikte tüketilmeleri tavsiye edilir.

Bunlara Dikkat Edin

Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + BCAA 5000 345 gr Kombinasyonu:

Whey protein izoleleri ise whey'in en saf halidir ve Optimum Gold Standard 100% Whey Protein'in de ana bileşenidir. Optimum Gold Whey her serviste 24 gram anında sindirilen protein sağlarken düşük yağ, kolestrol ve laktaz oranıyla yağsız kas kütlesi için doğru seçimdir. Optimum Nutrition BCAA 5000 yüksek kalitede hammadde kullanılarak üretilmiş esansiyel amino asitleri içeren gıda takviyesidir. Aromasız olarak sunulmakta ve yüksek saflıktaki içeriği ile birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. GMP standartlarına uygun tesislerde üretilmektedir.

Optimum Gold 100 Whey protein, hızlı sindirilmesi ve zengin amino asit desteği sunmasıyla aktif sporcular tarafından sürekli kullanılabilir. Whey protein izoleleri ise whey'in en saf halidir ve Optimum Gold Standard 100% Whey Protein'in de ana bileşenidir. Optimum Gold Whey her serviste 24 gram anında sindirilen protein sağlarken düşük yağ, kolestrol ve laktaz oranıyla yağsız kas kütlesi için doğru seçimdir.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (2)
optimum
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
siparişimizi verdik ürünümüzü bekliyoruz. kampanya gerçekten harika optimum bu işi en iyi yapan markalardan birisi. fiyat açısından süper bir kombin olmuş. Yorum yapan: (9.07.2018 tarihinde gönderildi)
marka
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
sipariş vermiştim şimdi geldi ürünler saglam yanında bide baska hediyelerde yollamıslar protein bar gibi Yorum yapan: (18.06.2018 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Optimum Gold Standard Whey 2273 gr + BCAA 5000 345 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat