Bu ürün artık satılmamaktadır.

Onyx BCAA 4:1:1 400 gr

Diğer Onyx Nutrition ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

189TL
Havale/EFT: 179,55 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Onyx Nutrition
Menşei
Polonya Polonya
SKT
02/2019
Form
Toz

Toplam Servis Sayısı: 80

1 Servis (5 g) Değerleri

 • Servis Maliyeti2,36 TL
 • Lösin2800 mg
 • İzolösin700 mg
 • Valin700 mg
 • Kalori10 kcal
 • Pro4:1:1

Hazırlanışı

1 Servis (1 Ölçek) ONYX BCAA 150-350 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanır. Kolay karışabilir formda olup topaklanma yapmaz. Shaker kullanılmayan durumlarda kaşık yardımıyla 5-10 sn karıştırmak homojen karışım için yeterlidir.
Püf Noktalar: Ürün Polonya'da kola aromalı üretilmektedir. Su ya da meyve suyu ile karıştırılarak hazırlanabilir. Damak zevkine göre eklenen sıvı miktarı ayarlanabilir.

Kullanım Zamanı

Spor Günleri: Spordan 15-20 dk önce ve spor sonrasında kullanılmalıdır. Alınan miktarlar spor sonrasına ağırlık verilecek şekilde ayarlanmalıdır.
Spor Yapılmayan Günler: Ağır antrenman dönemlerinde isteğe bağlı olarak sabah uyanır uyanmaz kullanılabilir.

Püf noktalar: Spor sonrası kullanımlarda tercihen protein tozu ve gainer ürünleri ile karıştırılarak alınmamalıdır.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-651 Ölçek1-3/2 Ölçek3/2-2 Ölçek
65-801 Ölçek1-2 Ölçek2 Ölçek
45-551/2-1 Ölçek1 Ölçek1-3/2 Ölçek
55-651-3/2 Ölçek1-3/2 Ölçek3/2-2 Ölçek
65-751 Ölçek1-2 Ölçek2 Ölçek

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %90
 • Tekrar Kullandı %47
 • Olumsuz %10

Maddelerle Onyx BCAA 4:1:1 400 gr

 • AB standartlarına uygun olarak Polonya'da üretilmektedir.
 • Dolgu maddesi içermez. Yüksek kalitede BCAA ham maddesi kullanılmıştır.
 • 4:1:1 BCAA oranı
 • Yoğun antrenman dönemlerinde tercihen protein ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.
 • Lezzetli kola aroması ile tat konusunda hassas olan sporcular için iyi bir alternatiftir.
 • Her seviyeden sporcunun kullanımına uygundur.

Bunlara Dikkat Edin

Onyx BCAA 4:1:1:

Kas kütlesi kazanımını hedefleyen sporcular için geliştirilmiş gıda takviyesidir. İlk defa 2017 yılında Türkiye'ye ithal edilen ürün 80 servislik kutusu ile diğer BCAA ürünlerine karşı fiyat avantajı sağlamaktadır. Lezzetli aroması ile Türkiye'de kola aromalı olarak sunulan ilk BCAA ürünü olmuştur.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. 18 yaşından küçük çocukların bu ürünü sadece doktor tavsiyesi üzerine kullanması tavsiye edilmektedir. BCAA kullanımı ALS ve Lou Gehrig hastalığı olan kişilerde semptomları kötüleştirebileceğinden kullanımı sakıncalıdır. Alkol bağımlılarında dallanmış zincirli amino asitlerin kullanımı sakıncalı olabilir. Diyabet hastalarının doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilmektedir. Dallanmış zincirli amino asitler kan şekeri düzeylerini etkileyebilir ve bu ameliyat sırasında ve sonrasında kan şekeri dengesizliğine neden olabilir. BCAA ürünlerini planlanan ameliyattan en az 2 hafta önce kullanmayı bırakın.

Satın Al:
Fitbull'da satılan tüm Onyx ürünleri güncel üretim serisindeki ürünlerden oluşup sadece üretici firmadan temin edilmektedir.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (8)
İlk alışverişim
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Öncelikle fitbulla teşekkür ederim başka siteden alışveriş yapiyordum ve çekincelerim vardı ve beni cidden yanılttılar. Paketleme ve kargo muazzam. Hediyeler içinde teşekkürler. Ürün hakkında şunu söyleyebilirim, fiyat performans ürünü olduğuna inanıyorum. İçerik tat olarak hoşuma gitti. Ve ürünlü alakalı olmayacak ama şunu demek istiyorum. Hicbir zaman markalara odaklanmayın önce size ne lazım sonra ürün içeriği yorumlar ve en son marka ve satıldığı sitenin güvenilirliği. İşinize yaramicak şeylere siz marka diye yüksek para vermeyin Yorum yapan: (9.04.2018 tarihinde gönderildi)
..
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
1 aydır kullanıyorum mükemmel enerji veriyor kas kutlesini koruyor ben bunu bulabildim daha iyisini bilen arkadaş varsa kıymetli yorumlarını rica ederim Yorum yapan: (3.02.2018 tarihinde gönderildi)
Tadı kötü
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Yani benim kendi damak zevkime göre tadı çok kötü. Ama içeriği ve fiyatıyla bu açığı kapatıyor bir şekilde içiyoruz sonuçta :). Alınabilir. Yorum yapan: (9.10.2017 tarihinde gönderildi)
Onyx BCAA 4:1:1 Kola aromalı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ürünü geçen cuma aldım. Belki bcaa etkisi çok iyi olabilir. Ancak tadı epey kötü. Aylarca beklemiş ve gazı kaçmış kolanın içine su ve birazda tuz koyduğunuzu düşünün. işte tadı öyle. inanın cuma günü aldım. sırf param boşa gitmesin diye kullanacaktım ama dayanamadım. üzerine streç sarıp bir yere koydum.

yani alacak arkadaşlar kolalıdır,tadı güzeldir diye aldanıp almasınlar. ama onun yerine biraz daha pahalı olan olimp 2:1:1 BCAA'yı tavsiye ederim. kola tadı muhteşem.
Yorum yapan: (27.09.2017 tarihinde gönderildi)
hızlı kargo problemsiz ürün
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
spor salonlarında sıklıkla görmeye başladığım bir ürün. kullananlar da memnun ancak güvenip de spor hocasından almanızı tavsiye etmem zira patlak çatlak, bozuk ürünleri üretici firma bu kişilere öldü fiyatına veriyor bu arkadaşlar da tabiri caizse saf silkeliyor. Yorum yapan: (23.08.2017 tarihinde gönderildi)
Cok iyi harika etkilici tesekurller
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Cok iyi bir ürün Yorum yapan: (15.07.2017 tarihinde gönderildi)
onyx bcaa
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
tadı güzel fakat tadından başka işe yararmı denicez fitbull firmasından ricam altarnatif kargo firmalarıyla da anlaşmanız Yorum yapan: (21.04.2017 tarihinde gönderildi)
onyx bcaa
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
birçok marka gibi polonya dan geliyor içerik olarakbeğendim tadı ise şahane.. 80 servis ürünn bu fiyata başka yok Yorum yapan: (3.12.2016 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Onyx BCAA 4:1:1 400 gr
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Onyx BCAA 4:1:1 400 gr Besin Değerleri

Onyx Nutrition
BCAA 4:1:1 400 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 80
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Lösin 2800 mg **
L-İzolösin 700 mg **
L-Valin 700 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.